Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Chela - MZB ® 60 kap. Olimp Labs

Chela - MZB ® 60 kap. Olimp Labs

Kompozycja wysoko przyswajalnych form magnezu i cynku w postaci chelatów aminokwasowych ALBION®  w połączeniu z witaminą B6.

cena:39,00 zł

Olimp Sport Nutrition

Brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

Magnez przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni i sprzyja redukcji zmęczenia. 


Badania naukowe udowodniły, że magnez:

  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
  • przyczynia się do prawidłowego funkcjonowaniea układu nerwowego
  • uczestniczy w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
  • przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • uczestniczy w utrzymaniu zdrowych kości i zębów
  • bierze udział w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
  • zaangażowany jest w prawidłowy metabolizm energetyczny oraz pomaga w prawidłowej syntezie białek.

 

Właściwą absorpcję magnezu z przewodu pokarmowego i jego dystrybucję w obrębie organizmu zapewnia fakt, iż występuje on w postaci najwyższej jakości chelatu aminokwasowego charakteryzującego się niezwykle wysoką biodostępnością.

 

Chelat aminokwasowy magnezu Albion® jest całkowicie hipoalergiczny (nr patentu US 7,838,042), co jest niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa przyjmowania preparatu.Badania naukowe potwierdzają wyższość chelatu aminokwasowego magnezu Albion® nad nieorganicznymi źródłami tego pierwiastka.

 

Cynk uczestniczy w utrzymaniu prawidłowego stężenia testosteronu w surowicy krwi. 

 

Przy niskim poziomie cynku, niektóre hormony anaboliczne nie mogą działać, podczas gdy inne nie mogą nawet powstawać. 

 

Badania naukowe udowodniły, że cynk:jest niezbędny do funkcjonowania układu immunologicznego oraz narządu wzrokuuczestniczy w utrzymaniu prawidłowej płodności i możliwości rozmnażania się oraz prawidłowego stężenia testosteronujest niezbędny w syntezie białek i metabolizmie makroskładników pokarmowych oraz w utrzymaniu prawidłowej gospodarki kwasowo-zasadowejprzyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowychchroni składniki komórek przed uszkodzeniem oksydacyjnymzapewnia utrzymanie właściwego stanu kościprzyczynia się do utrzymania prawidłowego wyglądu skóry, włosów i paznokciChela-Cynk® to wysoko przyswajalne źródło cynku w formie najwyższej jakości chelatu aminokwasowego cynku firmy Albion®, co zapewnia jego właściwą absorbcję z przewodu pokarmowego i odpowiednią dystrybucję. Chelat aminokwasowy cynku Albion® jest całkowicie hipoalergiczny (nr patentu US 7,838,042), co jest niezwykle istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa preparatu.

 

Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.


W preparacie Chela-MZB® zastosowano najwyższej jakości chelaty mineralne ALBION o naukowo potwierdzonej skuteczności działania i biodostępności.

 

Podejmując decyzję o zakupie suplementu pamiętajmy, aby zawarte w nim składniki mineralne były zawsze w postaci chelatów. Mają one bowiem kolosalną przewagę w zakresie biodostępności i bezpieczeństwa na zwykłymi minerałami jakie możemy spotkać w większości suplementów. 

 

Chela–MZB® Sport Formula Mega Caps®/Mega Capsules® - PRZEWAGA DZIĘKI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI CHELATOWANYM MINERAŁOM ALBION® ORAZ UNIKALNEJ FORMULE

 

Minerał chelatowany to cząsteczka obojętna, która jest odporna na działanie innych składników o przeciwnym ładunku elektrycznym- Masa cząsteczkowa chelatowanych minerałów jest na tyle mała, że cząsteczki te z łatwością przechodzą przez ścianę jelita- Proces chelatacji zapewnia trwałość- cząsteczki mineralnej, niezależnie od pH w trakcie procesów trawienia- Pierwiastki są pobierane z chelatów stosownie do zapotrzebowania, a potencjalnie szkodliwy ich nadmiar wraz z nieaktywnym chelatem opuszcza organizm. Chelatowanie chroni przed toksycznością

 

Biodostępność minerałów chelatowanych takich jakie występują w preparacie Chela-MZB® Mega Caps®/Mega Capsules® jest 10 krotnie wyższa niż w przypadku preparatów tradycyjnych
Uwaga:Na rynku można spotkać często różne preparaty mineralne, które producent nazywa „chelatami”. Niestety, są to najczęściej zwykłe mieszaniny minerałów z aminokwasami, które nie mogą być klasyfikowane w kategorii prawdziwego „minerału chelatowego”. Aby minerał mógł spełnić takie kryterium, musi być powiązany z aminokwasami specjalnymi wiązaniami chemicznymi oraz posiadać bardzo niską masę cząsteczkową, co warunkuje jego skuteczne wchłanianie. Jak do tej pory, tylko firmie Albion Laboratories® udało się w pełni odtworzyć ten skomplikowany proces chemiczny.

 
Wybierając preparat mineralny, szukaj na opakowaniu znaczka ALBION * MINERALS – to gwarancja najwyższej przyswajalności i biodostępności składników mineralnych
Wybierz Olimp Chela -MZB®!

MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® - TO WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA FIRMY OLIMP LABORATORIES. TO MY BYLISMY PIERWSI!

 

MEGA CAPS®/MEGA CAPSULES® OLIMP- PIERWSZE, ORYGINALNE, JEDYNE!

 

Wybierając preparat mineralny, szukaj na opakowaniu znaczka ALBION * MINERALS – to gwarancja najwyższej przyswajalności i biodostępności składników mineralnych.

Albion

ZASTOSOWANIE

Preparat Chela-MZB® przeznaczony do stosowania jako suplement diety ułatwiający pokrycie zapotrzebowania na magnez, cynk oraz witaminę B6, polecany szczególnie dla osób aktywnych fizycznie oraz w sytuacjach wzmożonej aktywności fizycznej i umysłowej.


Dawkowanie i sposób użycia

  • Zalecana dzienna porcja: 1-2 kapsułki dziennie na ok. 1 godz. przed snem lub inaczej po konsultacji z lekarzem. 
  • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. 
  • Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię

Brak komentarzy klienta.