Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Zestaw na Siłę i Masę mięśniowa Trec Nutrition

Zestaw na Siłę i Masę mięśniowa Trec Nutrition
promocja
 • Wysokokaloryczny kompleks węglowodanów + 25% białka serwatkowego
 • 100% farmaceutycznej kreatyny mikrorozdrobnionej 200 mesh + tauryna w proszku
 • Promocyjny zestaw - 500 g dekstrozy gratis!!!

cena regularna:209,99 zł

cena:176,99 zł

Trec Nutrition

Dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

Skład zestawu:

 • Mass XXL 3 kg
 • Creatine micronized 200 mesh 400 g
 • Dexrose 500 g

____________________________________________________________

 

Mass XXLMass XXL - Complete Anabolic Weight Gain Formula!

 • Szybki przyrost masy mięśniowej
 • Zróżnicowane formy węglowodanów
 • 100% białka serwatkowego + kompleks witamin


MASS XXL jest preparatem typu "gainer" wyprodukowanym na bazie najwyższej jakości koncentratu białka serwatki oraz odpowiednio dobranych mono-, oligo- i polisacharydów.

MASS XXL zapewnia równomierne dostarczanie energii oraz niezbędnych do regeneracji mięśni węglowodanów i aminokwasów. Preparat wzbogacono w kompleks witaminowy, który wspomaga metabolizm białek i węglowodanów w organizmie.

MASS XXL to produkt polecany dla sportowców dążących do szybkiego wzrostu masy ciała.

 

Co to jest MASS XXL?
MASS XXL to kompleks długołańcuchowych węglowodanów oraz najwyższej jakości białek serwatki. Jest produktem przeznaczonym do wspomagania organizmu we wszystkich dyscyplinach sportu, a w szczególności dla sportowców, którym zależy na uzyskaniu szybkiego przyrostu masy ciała oraz zwiększeniu rezerw energetycznych podczas intensywnych treningów.

Jaki jest skład MASS XXL?
MASS XXL został opracowany na bazie wysokiej jakości 80% koncentratu białka serwatki oraz odpowiednio dobranych mono-, oligo- i polisacharydów. Białko serwatkowe użyte do produkcji MASS XXL charakteryzuje się najwyższą wartością biologiczną, maksymalnym stężeniem aminokwasów BCAA oraz glutaminy (substancji warunkujących uzyskanie efektu anabolicznego). Odpowiednio dobrane proporcje węglowodanów o różnym indeksie glikogenicznym zapewniają równomierne dostarczanie niezbędnych kalorii. Preparat został dodatkowo wzbogacony o witaminy niezbędne do prawidłowych przemian białek i węglowodanów w organizmie.

Czego możemy się spodziewać stosując MASS XXL?
Systematyczne stosowanie preparatu MASS XXL w połączeniu z racjonalną dietą oraz odpowiednio dobranym treningiem powoduje znaczny przyrost masy ciała. W celu uzyskania szybszych efektów MASS XXL najlepiej łączyć z kreatyną oraz glutaminą.br> MASS XXL to dodatkowy, pełnowartościowy posiłek o niskiej zawartości tłuszczu.

Sposób użycia:

 • Zalecana dawka dzienna to około 150g - 280g.
 • Preparat należy stosować najlepiej w dawkach podzielonych 3 - 4 razy dziennie po 50g - 70g preparatu.
 • Jednorazową porcję należy dokładnie rozmieszać z 250 ml mleka lub wody używając do tego shakera lub miksera (jedna łyżka stołowa to ok.15g preparatu).
 • W dni treningowe: Jedna porcja zalecana jest 1,5 godziny przed treningiem, druga do 0,5 godziny po treningu. Pozostałe porcje najlepiej spożywać pomiędzy posiłkami.
 • W dni nietreningowe: 3 - 4 razy dziennie pomiędzy posiłkami.

 

Składniki dodatkowe:
kakao - substancja wzmacniająca smak i zapach dla smaku czekoladowego, skrobia modyfikowana - zagęstnik, kwas cytrynowy - regulator kwasowości  dla smaku truskawkowego,  cyklaminian sodu - substancja słodząca, sacharynian sodu - substancja słodząca, beta karoten - barwnik dla smaku bananowego, waniliowego, pinakolada i karmelowo-waniliowego, czerwień koszenilowa - barwnik dla smaku truskawkowego.

Aromaty:
aromat bananowy dla smaku bananowego (Banana Cream), aromat truskawkowy dla smaku truskawkowego (Creamy Strawberry), aromat pinakolada dla smaku pinakolada (Pina Colada), aromat waniliowy dla smaku waniliowego (Vanilla Sky) i karmelowo-waniliowego (Caramel Vanilla), aromat karmelowy dla smaku karmelowo-waniliowego (Caramel Vanilla), aromat czekoladowy dla smaku czekoladowego (Chocolate Delight).

Uwaga!
Nie  należy  przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt  nie  może  być stosowany  jako substytut   zróżnicowanej   diety.  Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet  w  ciąży  oraz  karmiących.__________________________________________________________

 

Creatine micronized 200 mesh + Taurine + Dextrose

 

Energy & Muscle Production!

 • Mikronizowana Kreatyna z Tauryną
 • Szybka adaptacja do nowych obciążeń
 • Najwyższa jakość i przyswajalność

 

Działanie

 • Kreatyna mikronizowana 200 mesh to najlepsza wchłanialność, a co za tym idzie najszybsze przyrosty masy mięśniowej!!!
 • Przyjmowanie dekstrozy gwarantuje ponad 50% lepszą wchłanialność kreatyny
 • Dodatek tauryny to wzrost energii i siły na treningu, a co za tym idzie lepsze przyrosty mięśniowe.
 • Ten zestaw TRECa to gwarancja szybkiego przyrostu siły i masy mięśniowej w 6 tygodni, nie zwlekaj i zacznij zmieniać swoją sylwetkę już dziś!


Creatine Micronized 200 mesh + Taurine to produkt zawierający krystalicznie czysty mikronizowany monohydrat kreatyny z dodatkiem tauryny w proszku. Kreatyna jest substancją o silnym działaniu anabolicznym i ergogenicznym, przyspieszającą przyrost siły i masy mięśniowej. Produkt wzbogacono o taurynę, która pobudza organizm oraz wzmacnia efektywność i energetyzujące działanie kreatyny. Creatine Micronized 200 mesh + Taurine to kreatyna charakteryzująca się farmaceutyczną jakością i bardzo wysoką wchłanialnością.

 

Kreatyna przeznaczona jest dla sportowców dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i wytrzymałościowo-siłowych.

Kreatyna jest suplementem wspomagającym przyrost siły oraz zwiększającym masę mięśniową (działanie anaboliczne). Pośrednio wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie redukcji białek (działanie antykataboliczne).

Dzięki właściwemu zastosowaniu można w przeciągu kilku tygodni osiągnąć 10-20 procentowy przyrost siły oraz uzyskać od 3 do 5kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Poprzez suplementację kreatyny zwiększa się jej stężenie w mięśniu o ok. 50%. Zapoczątkowuje to szereg reakcji, które powodują, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody (1g kreatyny wiąże około 50g wody). Zwiększona objętość komórki wywołuje zmiany napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera jako sygnał anaboliczny, tym samym pobudzając mięśnie do przyrostu. Preparat został dodatkowo wzbogacony o taurynę, która wpływa pobudzająco na organizm oraz uczestniczy w procesach produkcji energii.


Tauryna jest aminokwasem niezbędnym w przemianach białkowych. Organizm wytwarza niewielkie ilości tauryny. Tauryna, podobnie jak glutamina magazynuje azot w organizmie, zmniejsza tempo rozpadu białek - wykazuje działanie antykataboliczne, wykazuje podobny do insuliny wpływ na metabolizm węglowodanów - zmniejsza stężenie cukru we krwi.

W celu osiągnięcia trwałych efektów kreatynę najlepiej łączyć w jednym cyklu z: odżywką białkową, węglowodanowo - białkową, glutaminą, HMB lub aminokwasami.

Kreatyna mikrorozdrobniona 200 mesh firmy Trec Nutrition wyprodukowana jest przez największego producenta kreatyny na świecie amerykańskie laboratorium Ferro Pfanstiehl. Kreatyna ta charakteryzuje się najwyższą czystością i wchłanialnością dzięki czemu otrzymała certyfikat jakości farmaceutycznej.

Sposób użycia:

 • Preparat należy stosować 2 x dziennie po jednej porcji ( 6,5 g).
 • W dni treningowe: Pierwszą porcję należy przyjąć 30 min przed treningiem, drugą porcję bezpośrednio po treningu.
 • W dni nietreningowe: Pierwszą porcje 15 min przed śniadaniem, drugą 15 min przed kolacją.
 • Porcje kreatyny najlepiej przyjmować rozpuszczając ją w wodzie lub soku (w ok. 250 ml).
 • Preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z dekstrozą (ok.30g).
 • Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 4-6 tygodni po którym powinien wystąpić okres 3-4 tygodni przerwy w jego spożywaniu.


Uwaga!
Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć porcje preparatu (1 płaska miarka to 6,5 g Creatine micronized 200 mesh + taurine).

 

NA CZYM POLEGA DZIAŁANIE KREATYNY?
Już po kilku dniach stosowania kreatyny, mięśnie stają się większe i bardziej "napompowane" - jest to efekt zwiększenia ilości kreatyny w mięśniu o około 50%. Dochodzi wtedy do szeregu reakcji, które powodują, że komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki wywołuje napięcie wewnątrzkomórkowe, a organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły. Efektem stosowania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, dzięki której dłuższe, intensywniejsze treningi przyśpieszają budowanie mięśni oraz przyczynią się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Temu procesowi wydatnie pomaga zawarte w zestawie DEKSTROZA, która sprawia, że kreatyna jest jeszcze lepiej wchłaniana i szybciej trafia do mięśni.

CO DAJE KREATYNA?
Przyrost siły o około 10-30%. Stosując kreatynę możemy zaobserwować znaczny wzrost siły pod warunkiem, że właściwie zaplanujemy trening i damy odpocząć mięśniom. Przyrost masy mięśniowej od 3-5 kg na cykl. By przyrost był trwalszy można dodatkowo zastosować L-Glutaminę, która utrwala efekt kreatynowy. Kreatyna to prawdziwa alternatywa dla sterydów anabolicznych. Jest zupełnie bezpieczna dla organizmu, a we właściwy sposób przyjmowana daje zbliżony efekt jaki dają sterydy anaboliczne. Kreatyna przeznaczona jest dla sportowców dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i wytrzymałościowo-siłowych. Jest suplementem wspomagającym przyrost siły oraz zwiększającym masę mięśniową (działanie anaboliczne). Pośrednio wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie redukcji białek (działanie antykataboliczne).
Dzięki właściwemu zastosowaniu można w przeciągu kilku tygodni osiągnąć 10-20 procentowy przyrost siły oraz uzyskać od 3 do 5kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Poprzez suplementację kreatyny zwiększa się jej stężenie w mięśniu o ok. 50%. Zapoczątkowuje to szereg reakcji, które powodują, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody (1g kreatyny wiąże około 50g wody). Zwiększona objętość komórki wywołuje zmiany napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera jako sygnał anaboliczny, tym samym pobudzając mięśnie do przyrostu.
Preparat został dodatkowo wzbogacony o taurynę, która wpływa pobudzająco na organizm oraz uczestniczy w procesach produkcji energii. Tauryna jest aminokwasem niezbędnym w przemianach białkowych. Organizm wytwarza niewielkie ilości tauryny. Tauryna, podobnie jak glutamina magazynuje azot w organizmie, zmniejsza tempo rozpadu białek - wykazuje działanie antykataboliczne, wykazuje podobny do insuliny wpływ na metabolizm węglowodanów - zmniejsza stężenie cukru we krwi.

PO CO DEKSTROZA?
Dekstroza jest cukrem prostym, który pomaga w transporcie kreatyny do komórek mięśniowych zwiększając wchłanianie kreatyny o 50 %. Warto łączyć kreatynę z dekstrozą bo potęguje ona efekt anaboliczny.

JEST WIELE KREATYN, DLACZEGO TA JEST TAK DOBRA?
Po pierwsze jest to kreatyna mikrorozdrobniona (pamiętaj jest wiele kreatyn w podobnej cenie ale nie mikrorozdrobnionych jak ta kreatyna) a co za tym idzie lepiej wchłanialna, nie tak jak zwykły monohydrat, który w dużej części jest wydalany z organizmu, po drugie jest ona wzbogadzona o taurynę, aminokwas posiadający działanie antykataboliczne (chroni mięśnie przed rozpadem), po trzecie wspomniana wyżej GRATISOWA dekstroza, która wydatnie poprawia działanie kreatyny poprzez zwiększone wydzielanie hormonu anabolicznego – insuliny.
Dodatkowo kreatyna w proszku jest lepiej wchłanialna niż w kapsułkach czy tabletkach.

TYLKO INTENSYWNY TRENING DAJE ZADAWALAJĄCE WYNIKI
Nic bardziej mylnego. Jeśli ćwiczysz i nie rośniesz to w większości przypadków będzie to spowodowane, że za dużo ćwiczysz a za mało odpoczywasz, a mięśnie rosną kiedy odpoczywasz a nie kiedy ćwiczysz. Początkującym wystarczą 2-3 treningi w tygodniu, na których przećwiczysz wszystkie grupy mięśniowe, by rozwijać muskulaturę w przyzwoitym tempie.

CZY KREATYNA JEST BEZPIECZNA DLA ZDROWIA?
TAK. Kreatyna jest suplementem diety nie sterydem anabolicznym, stosowana we właściwy sposób (rozpiski stosowania kreatyny otrzymasz w przesyłce) nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia.

ĆWICZĘ 2-3 RAZY W TYGODNIU CZY TO NIE ZA MAŁO?
NIE. Szczególnie osoby początkujące nie powinny przesadzać z treningami, dwa, trzy razy w tygodniu naprawdę w zupełności wystarczy, by mieć zadawalające wyniki. Osoby średniozaawansowane mogą rozbić trening na poszczególne grupy mięśniowe.

CZY TO OPAKOWANIE WYSTARCZY MI NA PEŁEN CYKL?
TAK. To opakowanie kreatyny wystarczy na cały cykl – ok. 4 tygodni. Cykl kreatynowy trwa od 4-6 tygodni po którym należy zrobić przerwę 3-4 tygodni (rozpiski jak i kiedy brać otrzymasz w przesyłce).


 

DEXTROSE POWDER

CZYM JEST DEKSTROZA?
Dekstroza to węglowodan zwiększający wydzielanie hormonu anabolicznego insuliny, który potęgującego wchłanianie kreatyny oraz aminokwasów.

JAK DZIAŁA?
Dekstroza jest węglowodanem zwiększającym bilans energetyczny organizmu. Wpływa to na zwiększenie zasobów energii organizmu przez co podwyższa się wydolność i wytrzymałość treningową. Stosowanie dekstrozy powoduje zwiększone wydzielanie hormonu anabolicznego - insuliny, która ułatwia transport kreatyny oraz aminokwasów do komórek mięśniowych. Dodatkowe zażywanie kreatyny z dekstrozą powoduje wzrost stężenia kreatyny we krwi nawet o 50%.

JAK JĄ STOSOWAĆ?
Chcąc uzyskać lepsze efekty w tworzeniu masy mięśniowej, pożądane jest łączenie dekstrozy z kreatyną, peptydem glutaminy, oraz białkiem serwatkowym.

DAWKOWANIE

 • Dekstrozę należy stosować rano po przebudzeniu oraz bezpośrednio po treningu, rozpuszczając ją w szklance wody w ilości 30-40g (2-3 łyżki stołowe).Surowiec importowany jest z francuskiego laboratorium Roqette Freres.

 

Uwaga

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

 

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Brak komentarzy klienta.