Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Witamina E 100 cap BioTech USA- suplement diety

Witamina E 100 cap BioTech USA- suplement diety
  • Suplement z witaminą E, który wspomaga ochronę komórek przed stresem oksydacyjnym.

cena:44,00 zł

BioTech USA

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 Witamina E:

  • Naturalny przeciwutleniacz.
  • 200 mg witaminy E.
  • Duża siła działania.
  • Chroni przed stresem oksydacyjnym.

 

 

 Aby ochronić się przed stresem oksydacyjnym, organizm produkuje arsenał przeciwutleniaczy. Zadaniem przeciwutleniaczy jest neutralizacja wolnych rodników, które mogą być szkodliwe dla komórek. Witamina E przyczynia się do ochrony komórek przed stresem oksydacyjnym.

 

 

 

 Sposób użycia Witamina E:
  • Stosować 1 tabletkę dziennie.
 Informacja żywieniowa:
 Octan DL-alfa-tokoferylu,, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), woda oczyszczona.
  
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 

Brak komentarzy klienta.