Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

BETA ALA EXTREME 300g UNS- suplement diety

BETA ALA EXTREME 300g UNS- suplement diety
  • Specjalistyczny przedtreningowym suplementem diety.
  • Przeznaczony szczególnie dla sportowców i opracowanym z myślą o maksymalizacji wydolności treningowej.

cena:65,00 zł

UNS

Brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 BETA ALA EXTREME:

  • Zwiększa siłę mięśniową i wytrzymałość.
  • Odsuwa w czasie moment zmęczenia.
  • Chroni przed niekorzystnym wpływem kwasu mlekowego.
  • Redukuje stres oksydacyjny.

 

 

 

 BETA ALA EXTREME β-alanina jest bezpośrednim prekursorem dwóch niezwykle ważnych składników bioaktywnych, tj. koenzymu A i karnozyny.

 

Pierwszy z nich jest niezbędny do wytwarzania energii zmagazynowanej w postaci ATP, pochodzącej z metabolizmu tłuszczów, węglowodanów i białek. Nie bez znaczenia dla sportowców jest też jego udział w syntezie związków steroidowychm.in. testosteronu.

 

 

 

 BETA ALA EXTREME jest wysoce skuteczny co  wynika z tego, iż β-alanina w mięśniach stymuluje tworzenie dipeptydu – karnozynę. Suplementacja β-alaniną jest w stanie zwiększyć syntezę karnozyny nawet o 64%.

Im wyższy poziom karnozyny, tym większa siła mięśniowa. Karnozyna posiada udowodniony wpływ na poprawę wyników sportowych i nie bez przyczyny naturalnie występuje w czerwonych włóknach mięśniowych, gdzie odpowiada za ich długotrwałą pracę.

 

 

 Suplementacja β-alaniną wspomaga neutralizację kwasu mlekowegoprodukowanego w mięśniach, minimalizując tym samym zjawisko tzw. „zakwasów”. Zwiększeniu ulegają siła i wytrzymałość na wysiłek, gdyż nadprodukcja mleczanów upośledza procesy energetyczne, potęgując poczucie zmęczenia. 

 

 

 

 
 Sposób użycia BETA ALA EXTREME
  • Jedną porcję (3 g = ½ miarki) rozpuścić w 200 ml wody.
  • Stosować raz dziennie, przed treningiem.
  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 

 

Brak komentarzy klienta.