Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Nitrobolon II 1100 g Trec Nutrition- suplement diety

Nitrobolon II 1100 g Trec Nutrition- suplement diety

Maksymalnie skoncentrowana formuła przedtreningowa dla zaawansowanych zawodników!

cena:119,99 zł

Trec Nutrition

Dostępny do 5 dni

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

CZYM JEST NITROBOLON?
NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny.

JAK DZIAŁA NITROBOLON?
Składniki zawarte w NitroBolonie takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji miedzy komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i „napompowania” mięsni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięsni.

DLACZEGO NITROBOLON JEST BEZKONKURENCYJNYM PREPARATEM?
Unikalna kombinacja najsilniej działających prekursorów argininy (diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate), które najlepiej konwertują z argininy do tlenku azotu to nie jedyny sekret tego preparatu. Dodatek citruline malate (jabłczanu cytruliny), który poprzez utylizacje endotoksyn pozwala w pełni wykorzystać produkcje tlenku azotu to kolejny sekret tego preparatu. Co to są endotoksyny? Endotoksyny są to trujące substancje wytwarzane podczas intensywnego wysiłku fizycznego takie jak kwas mlekowy czy amoniak, które zatruwają organizm i blokują produkcje tlenku azotu.

Pamiętaj!
Jeśli nie usuniemy z organizmu endotoksyn produkcja tlenku azotu zostanie zahamowana. Dlatego tez preparaty zawierające tylko substancje zwiększające produkcje NO nie są skuteczne.

Inna istotną funkcją jabłczanu cytruliny jest zwiększenie produkcji ATP (cząsteczki odpowiedzialnej za szybkość i sile skurczu mięsni), której to zapotrzebowanie znacznie wzrasta podczas produkcji tlenku azotu.

NitroBolon zawiera również najnowszą formułę kreatyny w postaci estru (creatine ethyl ester HCI), który charakteryzuje sie 100% przyswajalnością (lepsza niż zwykły monohydrat kreatyny). Dlatego wystarczy zastosować go w niewielkiej dawce, aby w połączeniu z tlenkiem azotu dać niesamowity efekt anaboliczny.

CO MOŻEMY OSIĄGNĄĆ STOSUJĄĆ NITROBOLON?
Tlenek azotu zwiększa wydolność zarówno włókien mięśniowych czerwonych, które kurczą sie szybko i z duża siłą (to te włókna, które pracują kiedy atakujesz rekord w wyciskaniu sztangi), jak i białych włókien odpowiedzialnych za wytrzymałość przy długotrwałych wysiłkach.

TAK NAPRAWDĘ EFEKTY ZOBACZYSZ NA WŁASNE OCZY
Zastosowanie preparatu NitroBolon powoduje przekroczenie granic treningowych, jakie mogłeś uzyskać stosując tylko niebezpieczne sterydy anaboliczne. Mięsnie staja sie bardziej twarde i napompowane, przygotowane są do generowania większej energii i wykonania naprawdę ciężkiego treningu.

P.S.:
Oglądając sie w lustrze po ciężkim treningu wiesz jak wygląda twoje "napompowane" ciało. Jeśli chcesz żeby taki efekt pozostał na wiele dni, zastosuj NitroBolon.

JAKIE JESZCZE KORZYŚCI MOŻNA UZYSKAĆ STOSUJĄC NITROBOLON?
Działanie tlenku azotu (NO) jako substancji zwiększającej zdolności wysiłkowe organizmu nie są jedynym korzystnym kierunkiem działania tej substancji. Znacznie w szerszym zakresie wpływ tlenku azotu na zwiększenie objętości tkanek wykorzystują od lat firmy farmaceutyczne specjalizujące sie w produkcji leków na potencje. Miedzy innymi popularna Viagra zawiera substancje zwiększające produkcje NO.

Zaburzenia ukrwienia, zły przepływ krwi i niedostateczna elastyczność tkanek narządów płciowych upośledzają w znacznym stopniu współżycie seksualne

Tlenek azotu znacznie zwiększa ich ukrwienie, co korzystnie wpływa na osiągniecie i podtrzymanie erekcji.

P.S.
Mężczyźni szczególnie aktywni seksualnie potrzebują duże ilości argininy, ponieważ 80% białka płynu nasiennego stanowi właśnie ten aminokwas

CZY STOSOWANIE NITROBOLONU JEST BEZPIECZNE?
Nasz organizm naturalnie generuje tlenek azotu podczas ćwiczeń. NitroBolon zwiększa wydzielanie tej substancji, która jest w pełni bezpieczna dla naszego organizmu. 5 letnie badania oraz testy nie stwierdziły żadnych trwałych negatywnych zaburzeń organizmu na zwiekszoną produkcje tlenku azotu.

CZY NITROBOLON JEST STERYDEM ANABOLICZNYM?
Nie! Sterydy są syntetycznymi lekami dostępnymi tylko na receptę w aptece. Działają bardzo szybko, ale powodują również dużo negatywnych skutków dla naszego organizmu. NitroBolon mimo ze siła działania na przyrost masy i siły mięśni porównywalny jest do sterydów anabolicznych to należy on do grupy dietetycznych Śródków spożywczych, które są w pełni bezpiecznymi produktami pod warunkiem stosowania ich zgodnie z zaleceniami producenta.

PO JAKIM CZASIE WIDAĆ DZIAŁANIE NITROBOLONU?
Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszych 2-3 dniach stosowania preparatu. Występuje wówczas efekt znacznego zwiększenia objętości mięśni podczas treningu. Stosujący NitroBolon twierdzą, że ciężko jest im dokończyć zaplanowany trening z powodu zbyt znacznego „napompowania” mięśni. Pomiędzy 5 a 8 dniem następuje maksymalne stężenie NO czego objawem jest znaczny przyrost siły przy jednoczesnym wzroście obwodów mięśni. Systematyczny przyrost siły trwa do końca cyklu na NitroBolonie, a około 14 dnia połączony jest on wraz ze wzrostem wytrzymałości. Po 20 dniach mięśnie stają sie twarde, a efekt potreningowego napompowania mięśni utrzymuje się przez wiele dni.

JAK W PEŁNI WYKORZYSTAĆ DZIAŁANIE NITROBOLONU?

 • W związku ze zwiększonym metabolizmem organizmu spowodowanym działaniem Nitrobolonu znacznie wzrasta zapotrzebowanie na dostarczenie płynów. Aby w pełni wykorzystać jego działanie należy stosować minimum 4,5 litra płynów dziennie.
 • Należy jednak unikać łączenia NitroBolonu w jednej porcji z produktami zawierającymi białko ( minimalny odstęp miedzy porcjami to 30 min.).


JAK DŁUGO MOŻNA STOSOWAĆ NITROBOLON?
Preparat najlepiej stosować w cyklu 6 tygodniowy, po którym powinien wystąpić okres przerwy w jego stosowaniu. W okresie przerwy, która powinna trwać około 3 tygodni należy zmniejszyć intensywność oraz obciążenia treningowe. Zbyt forsowne ćwiczenia w tym okresie mogą spowodować szybki spadek osiągniętych podczas stosowania NitroBolonu wyników.

Z JAKIMI INNYMI SUPLEMENTAMI STOSOWAĆ NITROBOLON, ABY OSIĄGNIĘTE WYNIKI UTRZYMAŁY SIĘ JAK NAJDŁUŻEJ?
Należy pamiętać, ze NitroBolon jest silnym preparatem anabolicznym pobudzającym organizm do wzrostu. Zwiększa transport składników odżywczych, które bezwzględnie należy dostarczyć w odpowiednio zbilansowanej diecie, która dodatkowo należy wzbogacać takimi suplementami jak:

 • Preparaty węglowodanowo - białkowymi typu gainer np: Mass XXL lub Magnum 5000
 • Preparatami białkowymi: Perfect Whey Protein lub 100 % Whey Protein
 • Aminokwasami: Anabolic BCAA System lub BCAA G-Force, Glutamine T6 czy Amino Whey System


KTO POWINIEN STOSOWAĆ NITROBOLON?

 • Każdy potrzebuje NO, ponieważ wykorzystywany jest on w szeregu procesów życiowych pomagających osiągnąć szczytowa formę fizyczna.
 • Jednak szczególna uwagę powinni zwrócić na niego kulturyści, gdyż dzięki zwiększonemu przepływowi krwi możliwe jest dostarczanie niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do szybkiej regeneracji i wzrostu

 

Sposób użycia:

W dni treningowe:

 • 3 x dziennie po 1 pełnej miarce
 • I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
 • II porcja 30 min przed treningiem
 • III porcja bezposrednio po treningu

W dni nietreningowe:

 • 2 x dziennie po 1 pełnej miarce
 • I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
 • II porcja 5 godzin później ok 30 min przed posiłkiem


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię

Brak komentarzy klienta.