Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

AAKG Mega Hardcore 240 kap. Trec Nutrition- suplement diety

AAKG Mega Hardcore 240 kap. Trec Nutrition- suplement diety

Najsilniejszy z suplementów do stosowania w przerwach między cyklami kreatynowymi

cena:89,00 zł

Trec Nutrition

Dostępny

Ostatnie egzemplarze!

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

AAKG MEGA HARDCORE
ARGININE ALFA KETOGLUTARE [A-AKG] + CYTRULINE MALATE

AAKG Mega Hardcore  - Nitric Oxide Reactor!

 • Kompleks prekursorów tlenku azotu
 • Niesamowicie silna pompa mięśniowa
 • Mega dawka AAKG i Jabłczanu Cytruliny


AAKG Mega Hardcore to unikatowa kompozycja najbardziej bioaktywnej formy L-Argininy - Alfa-Ketoglutaranu (AAKG) oraz Jabłczanu L-Cytruliny. Składniki te nasilają produkcję tlenku azotu (NO) w organizmie, który zwiększa ukrwienie mięśni oraz poprawia ich zaopatrzenie w kluczowe składniki budulcowe i energetyczne. AAKG Mega Hardcore powoduje widoczny wzrost siły i wytrzymałości podczas intensywnych ćwiczeń, a także usprawnia proces regeneracji i rozbudowy tkanki mięśniowej. Dodatkową zaletą produktu jest jego korzystny wpływ na sprawność seksualną u mężczyzn.

AAKG

 • Przyspiesza przyrost siły
 • Poprawia wydolność mięśni
 • Zwiększa granice wytrzymałości
 • Pomaga w szybszej regeneracji po treningu
 • Wpływa pozytywnie na sprawność seksualną u mężczyzn


KOMU POLECAMY?

 • Sportowcom dyscyplin siłowych, wytrzymałościowo – siłowych, szybkościowo – siłowych w okresie intensywnych treningów
 • Osobom w trakcie przerwy między cyklami kreatynowymi dla utrzymania wysokiej formy sportowej

 
AAKG Mega Hardcore
to nie jest zwykły preparat zawierający Argininę. To precyzyjnie dobrana kompozycja alfa ketoglutaran argininy (AAKG) połączona z niezwykle drogim, ale bardzo skutecznym w działaniu jabłczanem cytruliny (citruline malate). Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego - tlenku azotu.

Prowadzi on do zwiększenia wydolności pracujących mięśni co w czasie treningu co objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu - czego efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej.

Preparat zwiększający również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję.

REWELACYJNY ZASTĘPNIK KREATYNY W PRZERWIE OD NIEJ!

AAKG Mega Hardcore to preparat zawierający precyzyjnie dobraną kompozycję aminokwasu L-arginininy w jej najbardziej bioaktywnej i najlepiej przyswajalnej  postaci - Alfa Ketoglutaranu Argininy (AAKG) -  połączonej z jabłczanem cytruliny.

Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego - tlenku azotu, który to m.in. zwiększa dostarczanie składników: energetycznych (glukozy), budulcowych (aminokwasów) oraz tlenu wraz z krwią do komórek mięśniowych.

Uwaga!
W czasie treningu siłowego może nastąpić waskularyzacja mięśni, czego efektem jest poprawienie zarysu żylnego oraz zwiększenie obwodu pracujących mięśni.

Sposób użycia: AAKG
Preparat należy przyjmować na pusty żołądek, 2 razy dziennie po 4 kapsułki popijając obficie wodą ok. 300 ml.
W dni treningowe najlepiej przyjmować:

 • I porcja 30 minut przed treningiem,
 • II porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nie treningowe najlepiej przyjmować:

 • I porcja - 30 minut przed śniadaniem,
 • II porcja bezpośrednio przed snem.


Skład w porcji dziennej (8 kapsułek)
Alfa-Ketoglutaran Argininy (AAKG) - 3360 mg
Jabłczan Cytruliny - 2240 mg

 

 

składniki dodatkowe
stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki

ostrzeżenia
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię

Brak komentarzy klienta.