Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Whey Protein Support 2100g GEN LAB- Suplement diety

Whey Protein Support 2100g GEN LAB- Suplement diety
  •  Optymalnie zbilansowany kompleks koncentratu (WPC), hydrolizatu (WPH) i izolatu (WPI) CFM białek serwatkowych.

cena:189,00 zł

Gen Lab

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 WHEY SUPPORT PROTEIN:

  • WPC, WPH, WPI.
  • Wyjątkowa przyswajalność.
  • Wysoka wartość biologiczna białka.
  • Optymalnie stymuluje regeneracje potreningową. 

 

 

 WHEY SUPPORT PROTEIN to optymalnie zbilansowany kompleks koncentratu (WPC), hydrolizatu (WPH) i izolatu (WPI) CFM białek serwatkowych. Nasz preparat wyróżnia wyjątkowa przyswajalność, która determinuje niezwykle wysoka wartość biologiczna białka użytego w procesie produkcyjnym. WHEY SUPPORT PROTEIN zawiera w swoim składzie białka o bardzo szybkiej kinetyce wchłaniania, a co za tym idzie aminokwasy po spożyciu naszej odżywki uwalniane są już w kilka minut, aktywują syntezę białek mięśniowych oraz optymalnie stymulując regeneracje potreningową.

 

 

 

WHEY SUPPORT PROTEIN dedykowany jest osobom ze zwiększonym zapotrzebowaniem na białko wzorcowej jakości. Preparat przeznaczony jest szczególnie dla osób dążących do rozwoju beztłuszczowej masy mięśniowej, szukających natychmiastowej regeneracji potreningowej oraz chcących wzbogacić swoje posiłki w białko o najwyższej przyswajalności pokarmowej.

 

 

 WHEY SUPPORT PROTEIN charakteryzuje się bardzo wysokim stężeniem aminokwasów BCAA i glutaminy czyli głównych dla hipertrofi oraz regeneracji mięśniowej składników idealnej sylwetki.

 

   O dostępne smaki pytaj pod nr 513 969 990 albo napisz e mail sklep@grypsiak.pl lub napisz przez messengera. 

 

 

  SPOSÓB UŻYCIA WHEY SUPPORT PROTEIN :

  • W zależności od dziennego zapotrzebowania na białko przyjmuj 1-3 razy dziennie.
  • Jedną porcję (1,5 miarki 30 g) mieszamy z wodą lub mlekiem (200 ml). 
  • Spożyć bezpośrednio po przyrządzeniu.

 

 

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 

 

 

Brak komentarzy klienta.