Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

CLASSIC WHEY 100% 750 g UNS- Suplement diety

CLASSIC WHEY 100% 750 g UNS- Suplement diety
  • Świetna rozpuszczalność i wyborny smak.
  • Imponująca zawartość BCAA i glutaminy.

cena:59,00 zł

UNS

Brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 CLASSIC WHEY 100%:

  • Wyjątkowo wysoki potencjał anaboliczny biologicznie aktywnych protein. 
  • Imponująca zawartość BCAA i glutaminy.
  • Bardzo wysoka przyswajalność i biodostępność.
  • Świetna rozpuszczalność i wyborny smak.

 

 

 CLASSIC WHEY 100% jest profesjonalnym środkiem spożywczym, bazującym na aktywności koncentratu białek serwatkowych. Jego receptura została opracowana w celu zaspokojenia zapotrzebowania organizmu na najwyższej jakości pełnowartościowe białko, przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza u sportowców.

 

 

 CLASSIC WHEY 100% to proteiny serwatkowe które są najcenniejszym źródłem białka dla organizmu człowieka. W wyniku trawienia powstają z nich tzw. biologicznie aktywne peptydy, które oddziałują z receptorami organizmu, wpływając na wiele procesów metabolicznych.

 

 Spośród wszystkich białek posiadają one jeden z najwyższych wskaźników tzw. wydajności wzrostowej białka (PER 3,2), świadczący o ich niesamowitej, ale przede wszystkim realnej skuteczności w budowaniu tkanki mięśniowej.

 

 O najwyższych walorach odżywczych UNS CLASSIC WHEY 100% decyduje głównie skład aminokwasowy tj. wysoka zawartość metioniny i cysteiny, działających detoksykująco i ochronnie na organizm, ale także aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), które muszą być dostarczane z pożywieniem, gdyż organizm ludzki nie potrafi sam ich wytwarzać.

 

 Potężna koncentracja naturalnych BCAA w UNS CLASSIC WHEY 100% nie daje szans procesom katabolicznym, a dodatkowo pobudza syntezę nowych włókien mięśniowych. Wysoka zawartość L-leucyny stymuluje wydzielanie insuliny, jednego z najsilniejszych anabolików, która przyśpiesza wchłanianie pozostałych aminokwasów do komórek mięśniowych.

 

 Regularne spożywanie białek serwatkowych wpływa na produkcję bezcennego związku - glutationu. Chroni on błony komórkowe, DNA i białka organizmu przed stresem oksydacyjnym i mutacjami. Jest też głównym składnikiem obrony komórek przed uszkodzeniami wywołanymi przez wolne rodniki, które powstają w wyniku ciężkich ćwiczeń.

 

  O dostępne smaki pytaj pod nr 513 969 990 albo napisz e mail sklep@grypsiak.pl lub napisz przez messengera. 

 

 

 SPOSÓB UŻYCIA  CLASSIC WHEY 100%:

  • Jedną porcję (2  miarki = 30 g) rozpuścić w 200 ml wody lub odtłuszczonego mleka. 
  • Stosować 2 razy dziennie.

 

 

 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 

 

Brak komentarzy klienta.