Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Micellar Casein pwd. 1000 g Amix- Suplement diety

Micellar Casein pwd. 1000 g Amix- Suplement diety
  • Micelarna kazeina jest koncentratem białka mleka, które zawiera kazeinę i serwatkę w tym samym stosunku, co odtłuszczone mleko 80:20.

cena:109,00 zł

Amix Advanced Nutrition

Ostatnie egzemplarze!

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 Micellar Casein pwd.:

  • Wspiera wzrost masy i siły mięśniowej.
  • Przyczynia się do wzrostu wysoko jakościowej masy mięśniowej.
  • Chroni masę mięśniową przed rozpadem.
  • Przyspiesza regenerację.
  • Stopniowe wchłanianie białka.

 

 

 Micellar Casein pwd. zapewnia powolne i długotrwałe uwalnianie aminokwasów z micelarnej kazeiny powoduje czasowe uwalnianie aminokwasów do krwiobiegu, które trwa aż do 7 godzin od momentu spożycia. Micelarna kazeina jest świetnym białkiem przed snem, działa antykatabolicznie, powoli wchłaniając się do systemu podczas snu. Kazeina zawiera dużo L-Glutaminy i BCAA.

 

 O dostępne smaki pytaj pod nr 513 969 990 albo napisz e mail sklep@grypsiak.pl lub napisz przez messengera. 

 

 Sposób użycia Micellar Casein pwd.:

  • 2 miarki wymieszaj w 250-300ml wody lub chudego mleka.
  • Użyj szejkera do wymieszania.
  • Najlepiej spożyć przed snem.

 

 

  Informacja żywieniowa.

Milk Protein Concentrate (80% Micellar Casein, 20% Whey Protein), cocoa powder (only in chocolate flavour), aroma, stabilizers xanthan and guar gum, soya lecithine, dye: (banana flavour - curcumin, strawberry and forest fruits flavour - beetroot extract), Patented digestive enzyme DigeZyme® - multi-enzyme complex (Amylase, Lipase, Lactase, Cellulase, Bacterial neutral protease), sweeteners: sucralose Splenda®, aceslufam-K.

 

 

 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 

 

 

 

 

Brak komentarzy klienta.