Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Createn 250g GEN LAB - suplement diety

Createn 250g GEN LAB - suplement diety
  • Matrix aż 10 form najskuteczniejszych postaci kreatyn.
  • Błyskawicznie uzupełnia zapotrzebowanie na kreatynę powstające przede wszystkim w okresie okołotreningowym.

cena:69,00 zł

Gen Lab

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

Createn:

  • Matrix aż 10 form najskuteczniejszych postaci kreatyn.
  • Błyskawicznie uzupełnia zapotrzebowanie na kreatynę powstające przede wszystkim w okresie okołotreningowym.
  • Zaawansowany skład.
  • Inowacyjność oraz jakość.

 

 

 Createn to niezwykle skuteczny matrix aż 10 form najskuteczniejszych postaci kreatyn. Dzięki wysokiej jakości wszystkich zawartych w preparacie kreatyn, otrzymujemy gwarancje najwyższej biodostępności, otwierającej kluczowe szlaki anaboliczne i ergogeniczne. 

 

 

 Createn to preparat, w którym zostały zastosowane tylko szczegółowo wyselekcjonowane formy kreatyn, których zadaniem jest podniesienie wewnątrzkomórkowego ATP do granic organicznego maksimum.

 

 

 Createn błyskawicznie uzupełnia zapotrzebowanie na kreatynę powstające przede wszystkim w okresie okołotreningowym, generując tym samym przyrost siły, wytrzymałości oraz niezbędnej regeneracji potreningowej.

 

 

 Createn pomaga oddalić spadek wydajności treningowej, pomagając osiągnąć wyższy poziom sportowcom amatorom i bezwględnym profesjonalistom.

 

 

 Zaawansowany skład, inowacyjność oraz jakość stawia CreaTen-a jako lidera wśród wszystkich matrix-ów kreatynowych występujących obecnie na całym rynku suplementów dla sportowców. 

 

 

  Dawkowanie i sposób użycia Createn:

  • Dni treningowe: 5 g (1miarka) do I posiłku.
  • 5 g (1miarka) bezpośrednio po treningu.
  • Dni wolne: 5 g(1 miarka) do I posiłku.

 

 

 INFORMACJA ŻYWIENIOWA:

 Jabłczan kreatyny, Alfa-Ketoglutaran kreatyny, Orotynian kreatyny, Glukonian kreatyny, Purynian kreatyny, Kre-alkalyn, Chlorowodorek kreatyny, Cytrynian kreatyny, Etyl Ester Kreatyny.

 

 

 

 

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


Brak komentarzy klienta.