Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

TCM x3 500 g UNS - suplement diety

TCM x3 500 g UNS - suplement diety
  • TCM x3 stanowi doskonały wybór jeśli zależy Ci na uzyskaniu idealnej, umięśnionej sylwetki.

cena:75,00 zł

UNS

Brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 TCM x3:

  • Zwiększa objętość włókien mięśniowych.
  • Poprawia siłę, szybkość i wytrzymałość.
  • Wysoka biodostępność.
  • 5000 mg jabłczanu kreatyny w 1 porcji.

 

 

 TCM x3 jest specjalistycznym suplementem diety przeznaczonym dla sportowców i ludzi aktywnych, opartym na działaniu jabłczanu tri-kreatyny. Taka forma biochemiczna umożliwia znaczne zwiększenie stabilności i biodostępności, w porównaniu w popularnym monohydratem kreatyny.

 

 

 Kreatyna jest jednym z najlepszych i najdokładniej przebadanych związków bioaktywnych dla sportowców. Wykorzystywana jest powszechnie w sportach walki, gdyż wspomaga ona jednoczesną poprawę wszystkich cech motorycznych zawodnika, tj.: siłę, masę mięśniową, szybkość i wytrzymałość.

 

 

 TCM x3 zwiększa stężenia fosfokreatyny w komórkach, a tym samym wytworzenie większej ilości cząsteczek wysokoenergetycznego ATP, dostępnego jako paliwo dla pracujących mięśni. Jabłaczan jako pochodna przemian glukozy w cyklu Krebsa, stymuluje wydzielanie insuliny, przez co wspomaga sprawny transport oraz pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe.

 

 

  Dawkowani i sposób użycia TCM x3:

  • Jedną porcję (6 g = 1 płaska miarka) rozpuścić w 200 ml wody.
  • Stosować raz dziennie. Przed treningiem. 

 

 

 

 

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 

Brak komentarzy klienta.