Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Creatine Monohydrate 300 caps Real Pharm - suplement diety

Creatine Monohydrate 300 caps Real Pharm - suplement diety
  • Creatine Real Pharm 300caps to najwyższej jakości monohydrat kreatyny.
  • Zawiera w 100%-ach najbardziej przyswajalną formę kreatyny.

cena:69,00 zł

Real Pharm

Ostatnie egzemplarze!

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 Creatine monohydrat 300caps:

  • Najwyższej jakości monohydrat kreatyny.
  • Zawiera w 100%-ach najbardziej przyswajalną formę kreatyny.
  • Skondensowany został w łatwych do połknięcia kapsułkach o stężeniu 1000mg.

 

 

 Creatine Real Pharm 300caps. dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników, zyskuje przewagę nad produktami tabletkowymi.

 Monohydrat kreatyny jest bardzo ważnym źródłem energii dla osób uprawiających sport, prowadzącym do skurczów mięśniowych. Produkt gwarantuje zwiększenie siły oraz dynamiki, a także przyczynia się pośrednio do budowania beztłuszczowej masy ciała.

 Creatine Real Pharm 300caps pozwala na zwiększenie intensywności i objętości treningów. Nawadnia i powiększa komórki mięśniowe tworząc im odpowiednie środowisko do wzrostu anabolicznego, dodatkowo korzystnie wpływając na samopoczucie i regenerację całego organizmu.

 

 

 Dawkowanie i sposób użycia Creatine 300caps:

  • Spożyć jedną porcje produktu (2 kapsułki) 2 razy dziennie.
  • Nie przekraczać maksymalnych 2 porcji (4 kapsułki) produktu do spożycia dziennie.  

 

 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Brak komentarzy klienta.