Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Kre-Alkalyn ® 150 kap. Amix- suplement diety

Kre-Alkalyn ® 150 kap. Amix- suplement diety
 • Zwiększa beztłuszczową masę mięśniową
 • Poprawia pompę mięśniową
 • Zwiększa wytrzymałość

cena:99,00 zł

Amix Advanced Nutrition

Dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

Kre-Alkalyn ® Amix:
 • Zwiększa beztłuszczową masę mięśniową
 • Zwiększa siłę
 • Poprawia waskularyzację i pompę mieśniową
 • Zwiększa wytrzymałość
 • Przyspiesza regenerację
 • Wystarczy od 1 do 3 tabletek
 • Nowoczesna technologia

   

Amix™ Kre-Alkalyn® Nowa forma kreatyny o pH przekraczającym 12. AMIX Kre-Alkalyn jest w 100% najlepszą jakościowo kreatyną, dającą natychmiastowe rezultaty. Wystarczy od 1 do 3 tabletek dziennie.

   

Dawkowanie i sposób użycia:

 • W dzień treningowy przyjmij 1 kapsułkę na 30 minut przed śniadaniem, następnie 1-2 kapsułki na 30 minut przed treningiem.
 • W dzień nietreningowy przyjmij 1 kapsułkę na 30 minut przed śniadaniem, następnie 1-2 kapsułki na 30 minut przed ostatnim posiłkiem.

 

 
 
 

 

Wartość odżywcza:
Porcja: 2 kapsułki
Wartość w porcji                                       % Daily Value
Active ingredients
 
Kre-Alkalyn®
Buffered Creatine - Us patent #6,399,661
1 500 mg
 

 

Inne Składniki:
Gelatin capsule (made from pure gelatin, water, dyes: titanium dioxide), magnesium stearate, silicon dioxide
 
Kre-Alkalyn® jest znakiem towarowym Bioceutical Research and Development Laboratory (BR&D). Creatine Monohydrate with corrected pH - Us patent #6,399,661. International Patents Pending. All International Rights Reserved.
 
Uwaga: 
Najlepiej spożyć przed końcem : patrz opakowanie. Przechowywać w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Przechowywać z dala od dzieci. Nie używaj jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.  

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię

Brak komentarzy klienta.