Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Crea Core 350 g Fitness Authority

Crea Core 350 g Fitness Authority
 • Kreatyna dla  prawdziwych hardcorowców - Nowe oblicze kreatyny!
 • Mieszanina najbardziej zaawansowanych kreatyn
 • Zdecydowana poprawa parametrów siłowych
 • Rewelacyjna nie tylko na siłownię

cena:99,00 zł

Fitness Authority

Brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

CREA CORE:

 • Kompleksowy stack kreatynowy
 • Maksymalnie efektywny i optymalny suplement dostarczający kreatynę najwyższej jakości
 • Zaawansowane formy kreatyny wzbogacone o CarnoSyn i ekstrakt kozieradki
 • Zwiększa wydolność fizyczną oraz wspomaga budowę masy mięśniowej

 

Kreatyna to bardzo znany i popularny wśród sportowców suplement diety, z powodzeniem stosowany w treningu do rozwoju siły, masy i wytrzymałości mięsni. Skuteczność kreatyny udowodniły liczne testy kliniczne. Kolejne badania nad działaniem kreatyny doprowadziły do odkrycia chlorowodorku kreatyny. Jak nazwa wskazuje, kreatyna HCl powstaje poprzez połączenie chlorowodorku z kreatyną, w wyniku czego tworzy się sól. Po utworzeniu chlorowodorku kreatyny, rozpuszczalność cząsteczki w stosunku do monohydratu znacznie się zwiększa. Kreatyna HCl została odkryta i opatentowana w 2009 roku. Odkryto ją przypadkowo podczas syntezy składników potrzebnych do wytworzenia esteru etylowego kreatyny. Gdy badacze zaczęli dokładnie studiować tę nową formę kreatyny i kwestię jej efektywności okazało się, że w porównaniu do monohydratu kreatyny, jest ona lepsza pod każdym względem. Charakteryzowała się większą stabilnością cząsteczkową, bardzo dobrą rozpuszczalnością w wodzie, maksymalnym przenikaniem do krwi i komórek mięśniowych oraz praktycznie zerową przemianą w kreatyninę. Kreatynina to niepożądany produkt uboczny metabolizmu kreatyny obciążający nerki.

 

Kreatyna HCl to całkowicie nowa i wyjątkowa forma kreatyny, która jest 70 razy lepiej przyswajalna i 59 razy lepiej rozpuszczalna od monohydratu. Daje ona niesamowity wzrost siły i wytrzymałości podczas treningu oraz maksymalne przyśpiesza regenerację mięśni po treningu. To najlepsza obecnie forma kreatyny, nie powodująca jakichkolwiek wzdęć, nie obciążająca nerek i co jest bardzo ważne, nie powodująca zatrzymywania wody w organizmie, tak charakterystycznego dla monohydratu kreatyny.  Jest idealnym suplementem około wysiłkowym dla wszystkich, niezależnie od zaawansowania treningowego. 

 

Badania przeprowadzone przez naukowców dostarczyły przekonujących dowodów i jednoznacznie wykazały, że chlorowodorek kreatyny wchłania się zdecydowanie lepiej - nawet do 70 razy lepiej od monohydratu kreatyny lub innych form kreatyny.Pełne bezpieczeństwo w stosowaniu na co dzień kreatyny HCl zapewnia fakt, że nie wywołuje ona żadnych negatywnych skutków ubocznych czyli wzdęcia, zatrzymania wody podskórnej czy jakichkolwiek innych problemów żołądkowo-jelitowych, których doświadczają nieraz sportowcy i osoby ćwiczące, stosujące inne formy kreatyny.

 

REWELACYJNY SKŁAD - PODSTAWA SKUTECZNEGO DZIAŁANIA!

 • Chlorowodorek kreatyny to forma kreatyny stabilizowana chlorowodorkiem. Dzięki takiemu połączeniu naukowcy otrzymali cząsteczkę kreatyny, która jest znacznie lepiej rozpuszczalna w wodzie od monohydratu kreatyny, co pozwala na lepsze przyswajanie cząsteczki w organizmie. Dodatkowo chlorowodorek kreatyny charakteryzuje się stabilnością w każdym środowisku: kwaśnym, neutralnym i zasadowym. Stabilna cząsteczka kreatyny nie potrzebuje dodatkowych substancji buforujących, aby przejść przez przewód pokarmowy, gdzie środowisko zmienia się od kwaśnego panującego w żołądku do zasadowego będącego w dwunastnicy. Chlorowodorek kreatyny nie wpływa na wzdęcia, jakie towarzyszą suplementacji np.: monohydratem kreatyny oraz nie wymaga tzw.: fazy ładownia. Wysycenie kreatyną HCl plazmy komórkowej następuje niezwykle szybko z uwagi na jej wysoką biodostępność. Chlorowodorek kreatyny stanowi największą część Crea i pełni w nim kluczową rolę zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.
 • Jabłczan dikreatyny to forma kreatyny sprzężona z kwasem jabłkowym w proporcji 2 cząsteczki kreatyny na jedną cząsteczkę kwasu jabłkowego. W porównaniu z tradycyjnym monohydratem jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą rozpuszczalnością a dodatkowo dostarcza do organizmu cząsteczkę kwasu jabłkowego, który jest substratem w przemianach cyklu Krebsa prowadzących do wytworzenia energii w komórkach organizmu. Cykl ten po krótce jest kluczowym obok glikolizy szlakiem metabolicznym organizmu, w którym wytwarzana jest wysokoenergetyczna cząsteczka ATP – adenozyno trójfosforanu, czyli ostateczny substrat energetyczny dla pracujących mięśni. Dostarczając organizmowi kwas jabłkowy wraz z kreatyną, dodajemy w prostej linii mięśniom dodatkowe paliwo, które bez dodatkowych przemian może stanowić substrat do wytworzenia niezbędnej dla pracujących mięśni energii.
 • Alfaketoglutaran kreatyny to połączenie cząsteczki kreatyny z pośrednią cząsteczką cyklu Krebsa - alfaketoglutaranem. W konsekwencji fuzja ta zwiększa „energetyczność” związku oraz poprawia możliwości absorpcyjne kreatyny w organizmie. Alfaketoglutaran tzw.: AKG podobnie do kwasu jabłkowego jest donorem energii. Z uwagi na doskonałą rozpuszczalność w wodzie bardzo szybko dociera do mięśni gdzie zostaje spożytkowany. Ponadto wykazuje podobną odporność na kwaśne środowisko żołądka jak chlorowodorek kreatyny, nie przekształcając się w nieaktywną kreatyninę. 
 • Beta-alanina jako CarnoSyn® to opatentowany cząsteczka beta-alaniny. Aminokwasy w naturalnych warunkach występują powszechnie w formie alfa-aminokwasów, ale suplementacja beta-alaniną ze względu na jej właściwości wydaje się być właściwa i pożądana. Beta-alanina odgrywa w organizmie istotną rolę w regulacji ilości obecnej karnozyny – substancji neutralizującej obecność w mięśniach kwasu mlekowego powstałego na skutek intensywnego treningu. Beta-alanina jest wewnątrzkomórkowym buforem, który ma zdolność buforowania jonów wodorowych (stabilizacji pH mięśniowego), których donorem jest wspomniany kwas mlekowy. Jony wodorowe blokują możliwość dalszej pracy mięśni poprzecznie prążkowanych poprzez upośledzenie komunikacji układu nerwowego z tkanką mięśniową, co w konsekwencji prowadzi do załamania procesu efektywnego skurczu mięśniowego. Okres aktywnego półtrwania beta-alaniny jest bardzo długi i wynosi ok. 40 dni, zatem możliwości jej koncentracji w mięśniach zależą nie tyle od samej spożywanej ilości, ale od czasu jej stosowania. Według badań przyjmowanie beta-alaniny przez okres ok. 10 tygodni zwiększa koncentrację karnozyny w mięśniach do 80%. Co to oznacza dla sportowca? Zwiększając koncentrację karnozyny w mięśniach typu drugiego (FTa, FTb – włókna podatne na rozrost masy) za pomocą suplementacji Crea, zwiększa się możliwość włókien mięśniowych do wchłaniania większej ilości jonów wodorowych H+powstałych w wyniku wytworzenia kwasu mlekowego, zatem zapewniony zostaje optymalny poziom pH. Możesz ciężej i dłużej trenować a stosując zbilansowaną dietę białkową osiągniesz większe przyrosty masy mięśniowej. Wymaga fazy ładowania.
 • Kozieradka pospolita, roślinna dodana w celu zwiększenia stanu anabolicznego organizmu. Saponiny sterydowe kozieradki są prekursorami w syntezie hormonów o działaniu anabolicznym, ponadto zwiększają retencję azotu w ustroju, co pobudza syntezę białek. Ważnym składnikiem kozieradki dostarczanym w produkcie Crea jest jej czynny związek: 4-hydroksy-izoleucyna. Substancja podobna w działaniu do insuliny - obniżająca poziom cukru we krwi. Insulinomimetyczne właściwości kozieradki dosłownie wtłaczają składniki aktywne takie jak aminokwasy, niezbędne dla rozbudowy komórek mięsniowych z krwiobiegu do tkanki mięśniowej.

 

Dawkowanie i sposób użycia CREA CORE

Trening siłowy

Dzień treningowy:

 • 1 porcja rano na czczo, 
 • 1 porcja po treningu.

Pozostałe dni

 • 1 porcja rano na czczo,
 • 1 porcja między obiadem a kolacją.

Trening wytrzymałościowy

Dzień Treningowy:

 • 1/2 porcji rano na czczo,
 • 1/2 porcji po treningu.

Dzień Nie-Treningowy:

 • 1/2 porcji rano na czczo,
 • 1/2 porcji między obiadem, a kolacją.


 

INFORMACJA ŻYWIENIOWA

Skład

1 Porcja/ Czubata miarka:  7 g
Ilość porcji w opakowaniu: 50

Chlorowodorek kreatyny

3000 mg

Jabłczan dikreatyny

1500 mg

Alfaketoglutaran kreatyny

500 mg

Beta-alanina (CarnoSyn®)

1000 mg

Kozieradka pospolita Trigonella foenum-graecum L.

200 mg

 

CarnoSyn® is registered trademark of Natural Alternatives International, Inc.

Składniki: Chlorowodorek  kreatyny, jabłczan dikreatyny, beta-alanina (CarnoSyn®), aromat wiśniowy, alfaketoglutaran kreatyny, kozieradka pospolita Trigonella foenum-graecum  L., substancja słodząca (sukraloza), barwnik (azorubina  może  wywierać  szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci).

Uwagi: Zawiera substancję słodzącą. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Produkt może spowodować wzrost  masy  ciała. Produkt nie może być spożywany przez kobiety w ciąży i kobiety karmiące. Przechowywać  w suchym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci. Chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem.

!!! Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


 

Chronić przed dziećmi!
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię

Brak komentarzy klienta.