Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine 900 g Trec Nutrition- suplement diety

Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine 900 g Trec Nutrition- suplement diety

100% farmaceutycznej kreatyny mikrorozdrobnionej 200 mesh + tauryna w proszku

cena:99,00 zł

Trec Nutrition

Brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

Energy & Muscle Production!

 • Mikronizowana Kreatyna z Tauryną
 • Szybka adaptacja do nowych obciążeń
 • Najwyższa jakość i przyswajalność

 

Działanie

 • Kreatyna mikronizowana 200 mesh to najlepsza wchłanialność, a co za tym idzie najszybsze przyrosty masy mięśniowej!!!
 • Przyjmowanie dekstrozy gwarantuje ponad 50% lepszą wchłanialność kreatyny
 • Dodatek tauryny to wzrost energii i siły na treningu, a co za tym idzie lepsze przyrosty mięśniowe.
 • Ten zestaw TRECa to gwarancja szybkiego przyrostu siły i masy mięśniowej w 6 tygodni, nie zwlekaj i zacznij zmieniać swoją sylwetkę już dziś!


Creatine Micronized 200 mesh + Taurine to produkt zawierający krystalicznie czysty mikronizowany monohydrat kreatyny z dodatkiem tauryny w proszku. Kreatyna jest substancją o silnym działaniu anabolicznym i ergogenicznym, przyspieszającą przyrost siły i masy mięśniowej. Produkt wzbogacono o taurynę, która pobudza organizm oraz wzmacnia efektywność i energetyzujące działanie kreatyny. Creatine Micronized 200 mesh + Taurine to kreatyna charakteryzująca się farmaceutyczną jakością i bardzo wysoką wchłanialnością.

 

Kreatyna przeznaczona jest dla sportowców dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i wytrzymałościowo-siłowych.

Kreatyna jest suplementem wspomagającym przyrost siły oraz zwiększającym masę mięśniową (działanie anaboliczne). Pośrednio wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie redukcji białek (działanie antykataboliczne).

Dzięki właściwemu zastosowaniu można w przeciągu kilku tygodni osiągnąć 10-20 procentowy przyrost siły oraz uzyskać od 3 do 5kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Poprzez suplementację kreatyny zwiększa się jej stężenie w mięśniu o ok. 50%. Zapoczątkowuje to szereg reakcji, które powodują, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody (1g kreatyny wiąże około 50g wody). Zwiększona objętość komórki wywołuje zmiany napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera jako sygnał anaboliczny, tym samym pobudzając mięśnie do przyrostu. Preparat został dodatkowo wzbogacony o taurynę, która wpływa pobudzająco na organizm oraz uczestniczy w procesach produkcji energii.


Tauryna jest aminokwasem niezbędnym w przemianach białkowych. Organizm wytwarza niewielkie ilości tauryny. Tauryna, podobnie jak glutamina magazynuje azot w organizmie, zmniejsza tempo rozpadu białek - wykazuje działanie antykataboliczne, wykazuje podobny do insuliny wpływ na metabolizm węglowodanów - zmniejsza stężenie cukru we krwi.

W celu osiągnięcia trwałych efektów kreatynę najlepiej łączyć w jednym cyklu z: odżywką białkową, węglowodanowo - białkową, glutaminą, HMB lub aminokwasami.

Kreatyna mikrorozdrobniona 200 mesh firmy Trec Nutrition wyprodukowana jest przez największego producenta kreatyny na świecie amerykańskie laboratorium Ferro Pfanstiehl. Kreatyna ta charakteryzuje się najwyższą czystością i wchłanialnością dzięki czemu otrzymała certyfikat jakości farmaceutycznej.

Sposób użycia:

 • Preparat należy stosować 2 x dziennie po jednej porcji ( 6,5 g).
 • W dni treningowe: Pierwszą porcję należy przyjąć 30 min przed treningiem, drugą porcję bezpośrednio po treningu.
 • W dni nietreningowe: Pierwszą porcje 15 min przed śniadaniem, drugą 15 min przed kolacją.
 • Porcje kreatyny najlepiej przyjmować rozpuszczając ją w wodzie lub soku (w ok. 250 ml).
 • Preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z dekstrozą (ok.30g).
 • Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 4-6 tygodni po którym powinien wystąpić okres 3-4 tygodni przerwy w jego spożywaniu.


Uwaga!
Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć porcje preparatu (1 płaska miarka to 6,5 g Creatine micronized 200 mesh + taurine).

 

NA CZYM POLEGA DZIAŁANIE KREATYNY?
Już po kilku dniach stosowania kreatyny, mięśnie stają się większe i bardziej "napompowane" - jest to efekt zwiększenia ilości kreatyny w mięśniu o około 50%. Dochodzi wtedy do szeregu reakcji, które powodują, że komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody. Zwiększona objętość komórki wywołuje napięcie wewnątrzkomórkowe, a organizm odbiera to jako sygnał anaboliczny - tym samym pobudza mięśnie do przyrostu masy oraz siły. Efektem stosowania kreatyny jest natychmiastowa poprawa wydolności organizmu, dzięki której dłuższe, intensywniejsze treningi przyśpieszają budowanie mięśni oraz przyczynią się do zmniejszenia ilości tkanki tłuszczowej. Temu procesowi wydatnie pomaga zawarte w zestawie DEKSTROZA, która sprawia, że kreatyna jest jeszcze lepiej wchłaniana i szybciej trafia do mięśni.

CO DAJE KREATYNA?
Przyrost siły o około 10-30%. Stosując kreatynę możemy zaobserwować znaczny wzrost siły pod warunkiem, że właściwie zaplanujemy trening i damy odpocząć mięśniom. Przyrost masy mięśniowej od 3-5 kg na cykl. By przyrost był trwalszy można dodatkowo zastosować L-Glutaminę, która utrwala efekt kreatynowy. Kreatyna to prawdziwa alternatywa dla sterydów anabolicznych. Jest zupełnie bezpieczna dla organizmu, a we właściwy sposób przyjmowana daje zbliżony efekt jaki dają sterydy anaboliczne. Kreatyna przeznaczona jest dla sportowców dyscyplin siłowych, szybkościowo-siłowych i wytrzymałościowo-siłowych. Jest suplementem wspomagającym przyrost siły oraz zwiększającym masę mięśniową (działanie anaboliczne). Pośrednio wpływa również na przyśpieszenie regeneracji organizmu poprzez poprawienie równowagi azotowej oraz opóźnienie redukcji białek (działanie antykataboliczne).
Dzięki właściwemu zastosowaniu można w przeciągu kilku tygodni osiągnąć 10-20 procentowy przyrost siły oraz uzyskać od 3 do 5kg beztłuszczowej masy mięśniowej. Poprzez suplementację kreatyny zwiększa się jej stężenie w mięśniu o ok. 50%. Zapoczątkowuje to szereg reakcji, które powodują, iż komórki mięśniowe wchłaniają więcej wody (1g kreatyny wiąże około 50g wody). Zwiększona objętość komórki wywołuje zmiany napięcia wewnątrzkomórkowego, co organizm odbiera jako sygnał anaboliczny, tym samym pobudzając mięśnie do przyrostu.
Preparat został dodatkowo wzbogacony o taurynę, która wpływa pobudzająco na organizm oraz uczestniczy w procesach produkcji energii. Tauryna jest aminokwasem niezbędnym w przemianach białkowych. Organizm wytwarza niewielkie ilości tauryny. Tauryna, podobnie jak glutamina magazynuje azot w organizmie, zmniejsza tempo rozpadu białek - wykazuje działanie antykataboliczne, wykazuje podobny do insuliny wpływ na metabolizm węglowodanów - zmniejsza stężenie cukru we krwi.

JEST WIELE KREATYN, DLACZEGO TA JEST TAK DOBRA?
Po pierwsze jest to kreatyna mikrorozdrobniona (pamiętaj jest wiele kreatyn w podobnej cenie ale nie mikrorozdrobnionych jak ta kreatyna) a co za tym idzie lepiej wchłanialna, nie tak jak zwykły monohydrat, który w dużej części jest wydalany z organizmu, po drugie jest ona wzbogadzona o taurynę, aminokwas posiadający działanie antykataboliczne (chroni mięśnie przed rozpadem), po trzecie wspomniana wyżej GRATISOWA dekstroza, która wydatnie poprawia działanie kreatyny poprzez zwiększone wydzielanie hormonu anabolicznego – insuliny.
Dodatkowo kreatyna w proszku jest lepiej wchłanialna niż w kapsułkach czy tabletkach.

TYLKO INTENSYWNY TRENING DAJE ZADAWALAJĄCE WYNIKI
Nic bardziej mylnego. Jeśli ćwiczysz i nie rośniesz to w większości przypadków będzie to spowodowane, że za dużo ćwiczysz a za mało odpoczywasz, a mięśnie rosną kiedy odpoczywasz a nie kiedy ćwiczysz. Początkującym wystarczą 2-3 treningi w tygodniu, na których przećwiczysz wszystkie grupy mięśniowe, by rozwijać muskulaturę w przyzwoitym tempie.

CZY KREATYNA JEST BEZPIECZNA DLA ZDROWIA?
TAK. Kreatyna jest suplementem diety nie sterydem anabolicznym, stosowana we właściwy sposób (rozpiski stosowania kreatyny otrzymasz w przesyłce) nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia.

ĆWICZĘ 2-3 RAZY W TYGODNIU CZY TO NIE ZA MAŁO?
NIE. Szczególnie osoby początkujące nie powinny przesadzać z treningami, dwa, trzy razy w tygodniu naprawdę w zupełności wystarczy, by mieć zadawalające wyniki. Osoby średniozaawansowane mogą rozbić trening na poszczególne grupy mięśniowe.

CZY TO OPAKOWANIE WYSTARCZY MI NA PEŁEN CYKL?
TAK. To opakowanie kreatyny wystarczy na cały cykl – ok. 4 tygodni. Cykl kreatynowy trwa od 4-6 tygodni po którym należy zrobić przerwę 3-4 tygodni (rozpiski jak i kiedy brać otrzymasz w przesyłce).


Uwaga

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

 

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Brak komentarzy klienta.