Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

CM3 1250 mg 360 kap. Trec Nutrition

CM3 1250 mg 360 kap. Trec Nutrition

360 kapsułek najsilniejszego jabłczanu kreatyny na świecie - 1250 mg kreatyny w jednej kapsułce

cena:77,99 zł

Trec Nutrition

Dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

CM3 - Muscle Energizer And Strength Builder!

 • Wysoki poziom siły i energii
 • Dobrze rozpuszczalna i stabilna forma Kreatyny
 • 1250 mg Jabłczanu Kreatyny w 1 kapsułce


CM3 1250 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 1250 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

 

Tri-Creatine Malate King Sze Max Dose
King Size Max Dose jest znakiem towarowym określającym maksymalną dawkę substancji aktywnej jaką udało się uzyskać w warunkach laboratoryjnych w 1 kapsułce - w tym przypadku jabłczanu kreatyny - 1250 mg

JAK DZIAŁA CM3 Trec Nutrition?

 • Wspomaga przyrost siły
 • Daje większe efekty niż zwykła kreatyna
 • Zwiększa stężenie kreatyny w mięśniach
 • Przyspiesza regenerację
 • Pomaga w uzyskaniu beztłuszczowej masy mięśniowej
 • Pobudza mięśnie do przyrostu
 • Opóźnia redukcję białek
 • Jest lepiej przyswajalny niż monohydrat
 • Pozwala ci ćwiczyć na wyższych obrotach


Preparat CM3 1250 należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców dyscyplin siłowych tj.: kulturystyka, podnoszenie ciężarów jak i dyscyplin szybkościowo - siłowych tj.: sporty walki czy biegi krótkodystansowe, w celu podwyższenia formy sportowej.

CM3 Trec Nutrition

CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate).

Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej.

W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny) oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej.

W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.

Dawkowanie
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 - 3 x dziennie po 3 - 4 kapsułki:

W dni treningowe:
•    I porcja: 30 min przed śniadaniem
•    II porcja 30 minut przed treningiem
•    III porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe:
•    I porcja: 30 minut przed śniadaniem
•    II porcja 30 minut przed kolacją

Preparat należy popić wodą w ilości od 200 - 300ml

Skład preparatu w 1 kapsułce   

 • Jabłczan kreatyny (Tri - creatine malate) - 1250 mgSuplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Brak komentarzy klienta.