Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

CM3 1250 mg 90 kap. Trec Nutrition- suplement diety

CM3 1250 mg 90 kap. Trec Nutrition- suplement diety

90 kapsułek najsilniejszego jabłczanu kreatyny na świecie - 1250 mg kreatyny w jednej kapsułce!

cena:24,00 zł

Trec Nutrition

Dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

CM3 - Muscle Energizer And Strength Builder!

 • Wysoki poziom siły i energii
 • Dobrze rozpuszczalna i stabilna forma Kreatyny
 • 1250 mg Jabłczanu Kreatyny w 1 kapsułce


CM3 1250 to preparat zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. CM3 1250 polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

 

Tri-Creatine Malate King Sze Max Dose
King Size Max Dose jest znakiem towarowym określającym maksymalną dawkę substancji aktywnej jaką udało się uzyskać w warunkach laboratoryjnych w 1 kapsułce - w tym przypadku jabłczanu kreatyny - 1250 mg

JAK DZIAŁA CM3 Trec Nutrition?

 • Wspomaga przyrost siły
 • Daje większe efekty niż zwykła kreatyna
 • Zwiększa stężenie kreatyny w mięśniach
 • Przyspiesza regenerację
 • Pomaga w uzyskaniu beztłuszczowej masy mięśniowej
 • Pobudza mięśnie do przyrostu
 • Opóźnia redukcję białek
 • Jest lepiej przyswajalny niż monohydrat
 • Pozwala ci ćwiczyć na wyższych obrotach


Preparat CM3 1250 należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców dyscyplin siłowych tj.: kulturystyka, podnoszenie ciężarów jak i dyscyplin szybkościowo - siłowych tj.: sporty walki czy biegi krótkodystansowe, w celu podwyższenia formy sportowej.

CM3 Trec Nutrition

CM3 1250 jest preparatem zawierającym w swoim składzie udoskonaloną formułę kreatyny w jej najbardziej bio - dostępnej postaci jaką jest 100% jabłczan kreatyny (tri - creatine malate).

Od wielu lat kreatyna jest jedną z najbardziej popularnych i efektywnych substancji używanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej.

W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny, jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą stabilnością (nie ulega szybkiemu rozkładowi w kwaśnym środowisku soku kwasu żołądkowego do bezskutecznej kreatyniny) oraz przyswajalnością (znacznie szybciej wchłania się do krwioobiegu) co powoduje, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej.

W efekcie przyczynia się to do wykorzystywania przez organizm jeszcze większych dawek składników o działaniu anabolicznym i erogenicznym, co daje jeszcze lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.

Dawkowanie
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 - 3 x dziennie po 3 - 4 kapsułki:

W dni treningowe:
•    I porcja: 30 min przed śniadaniem
•    II porcja 30 minut przed treningiem
•    III porcja bezpośrednio po treningu.

W dni nietreningowe:
•    I porcja: 30 minut przed śniadaniem
•    II porcja 30 minut przed kolacją

Preparat należy popić wodą w ilości od 200 - 300ml

Skład preparatu w 1 kapsułce   

 • Jabłczan kreatyny (Tri - creatine malate) - 1250 mgSuplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Brak komentarzy klienta.