Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Jumbo Professional 6480 g Scitec Nutrition

Jumbo Professional 6480 g Scitec Nutrition
  • Doskonałe węglowodany o niskim IG
  • Świetny dla osób o wolniejszej przemianie materii

cena:275,00 zł

Brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

JUMBO PROFESSIONAL
Udowodniliśmy już, że Jumbo oznacza duży i że jest również synonimem siły. Oryginalna formuła Jumbo została stworzona, aby pomóc osobom, które mają wysoki metabolizm lub zapotrzebowanie na dużą ilość energii, gdyż mają wysoki poziom aktywności fizycznej. Ilość składników odżywczych w Jumbo odpowiada takim potrzebom.

Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego

Czym jest Jumbo Professional?

  • 52 g przebadanych laboratoryjnie protein w 162 gramowych porcjach!
  • Ulepszony i powiększony matrix anaboliczny o „Jumbo” wielkości (12000 mg)!
  • Mieszanka węglowodanów „6-Carb” zawiera szybko i wolno trawiony owies, Palatynozę™ i Vitargo®!


Popularność tego produktu, wynikająca z jego jakości i doskonałych rezultatów, gwarantuje, że ta formuła jest przeznaczona dla osób o szybkiej przemianie materii i typowych bodybuilderów. W ten sposób powstał się drugi produkt w grupie produktów Jumbo – JUMBO PROFESSIONAL.

W Jumbo Professional zwiększyliśmy ilość protein. Chociaż jedna porcja ma 162 gramy, zawiera aż 52 gramy protein wysokiej jakości (więcej niż Jumbo). To oczywiście oznacza, że ilość węglowodanów i kalorii jest mniejsza, ponieważ trenujący o specyficznej budowie ciała i określonej aktywności fizycznej ich nie potrzebują. Pamiętaliśmy o tym tworząc ten produkt. JUMBO PROFESSIONAL zawiera tą samą mieszankę węglowodanów 6-CARB z szybko i wolno trawionym owsem, palatynozą i Vitargo®. Matrix anaboliczny JUMBO SIZE został ulepszony i powiększony.

JUMBO PROFESSIONAL zawiera szybko działającą serwatkę proteinową, dzięki czemu jest przydatny przed, podczas i po treningu. Jest najnowocześniejszym środkiem zawierającym substancje odżywcze.

Dodatkowo spożywanie regularnych posiłków oznacza, że źródła wolno trawionych protein wydzielają aminokwasy do krwioobiegu przez 4-6 godzin. Dlatego też suplementy powinny zawierać źródła „szybkich” protein, szczególnie wtedy gdy chcemy aby trening był udany.

Produkt nie zawiera aspartamu.

Dawkowanie Jumbo Professional i sposób użycia:

  • aby osiągnąć maksymalny efekt, bierz jedną pełną porcję dziennie w zależności od masy i aktywności fizycznej.
  • Można spożywać Jumbo Professional w ciągu dnia, lub przed w trakcie albo po treningu.
  • Wymieszaj wybraną ilość proszku Jumbo z 200ml płynu na każdą miarkę.


Uwaga!
Chronić przed dziecmi. Zawartość podczas transportu może się ubić. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Brak komentarzy klienta.