Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

 

 

KOSZTY TRANSPORTU NA TERENIE POLSKI


 1. Ujednolicamy koszty wysyłki! Koszt wysyłki paczki do 30 kg wynosi 12 zł przy przedpłacie i 15 zł w przypadko wysyłki za pobraniem
 2. Przesyłki krajowe są realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD
 3. Koszt wysyłki krajowej doliczany jest automatycznie przez sklep podczas składania zamówienia. Koszt jaki wyświetlany jest na ekranie w podsumowaniu zamówienia jest kosztem ostatecznym i nie ma żadnych ukrytych opłat dodatkowych!

 

 


KOSZTY TRANSPORTU NA TERENIE UNII EUROPEJSKIEJ


 1. Koszt wysyłki zależy od wagi przesyłki i kraju dostawy.
 2. Przesyłki zagraniczne są realizowane za pośrednictwem firmy SPEED PACK korzystającej z usług przewoźnika GLS.
 3. W przypadku wysyłek zagranicznych powyżej 15 kg koszt transportu wyliczany jest indywidualnie dla każdego zamówienia. Prosimy o kontakt przed zakupem w celu ustalenia szczegółów.
 4. Wysyłki zagraniczne realizowane są wyłącznie na teren Unii Europejskiej.
 5. Koszt wysyłki zagranicznej nie jest doliczany automatycznie przez sklep podczas składania zamówienia.
 6. Opłata za zamówienie następuje przelewem tradycyjnym/internetowym. Narazie nie ma możliwości płatności za pośrednictwem PayU.
 7. Złożenie zamówienia następuje tak jak dla wysyłek krajowych z opcją płatności przelewem, w uwagach do zamówienia należy jednak podać kraj i dokładny adres dostawy. 
 8. W przypadku przesyłek powyżej 15 kg prosimy o kontakt przed zakupem, dzięki temu będziemy mogli poinformować przed złożeniem zamówienia o koszcie wysyłki. Dodatkowo po złożeniu zamowienia koszt wysyłki przesyłany jest również mailowo.
 9. Na całkowitą wagę przesyłki składa się waga produktu, opakowania i zabezpieczenia przesyłki do transportu.

 

Koszty wysyłki do 15 kg:

 

Koszty wysyłki dla paczek powyżej 15 kg ustalane są indywidualnie - prosimy o kontakt przed zakupem. Cięższe paczki droższe są zwykle o kilkanaście PLN.