Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

BCAA-G Recovery 8:1:1 360g Gen Lab- suplement diety

BCAA-G Recovery 8:1:1 360g Gen Lab- suplement diety
  • Wysoka dawka aminokwasów rozgałęzionych BCAA w zestawieniu 8:1:1oraz L-glutaminy. 

cena:89,00 zł

Gen Lab

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 BCAA-G Recovery 8:1:1:

  • BCAA w zestawieniu 8:1:1oraz L-glutamina.
  • 4680 mg BCAA.
  • 7100 mg glutaminy.

 

 

 BCAA-G Recovary 8:1:1 to najwyższa dawka aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz L-glutaminy w jednej porcji i to bez dodatku choćby grama węglowodanów. Aminokwasy BCAA wraz z L-glutaminą stanowią niemal 100% czystej masy mięśniowej. To unikalne i innowacyje połączenie umożliwia budowanie najwyższej jakościowo masy mięśniowej wspomagając przy tym poprawienie siły oraz wytrzymałości treningowej. Przyjmowanie BCAA-G RECOVERY przed treningiem chroni nasze mięśnie przed nieporządanym katabolizmem oraz poprawia procesy energetyczne w trakcie treningu, a po skończonym wysiłku pomaga natychmiast wprowadzić nasze ciało na najwyższy poziom  regeneracji powysiłkowej.  

 

 

 Sposób użycia BCAA-G Recovery 8:1:1:

  • Jako suplement diety przyjmuj jedną porcję 12g (2 miarki) wymieszaną w szklance wody.
  • Jedną porcje 15 min przed treningiem. 
  • Drugą bezporednio po treningu. 

 

 

 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 

Brak komentarzy klienta.