Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

BCAA + Creatine 500 g SUPERB

BCAA + Creatine 500 g SUPERB
  •  Aminokwasy rozgałęzione BCAA w idealnym stosunku 2:1:1 dodatkowo wzbogacone o monohydrat kreatyny. 

cena:29,00 zł

SUPERB

Brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 BCAA + Creatine:

  • Błyskawiczny transport do krwi.
  • Doskonała bioprzyswajalność.
  • Uniwersalny suplement dla wszystkich rodzajów sportu.

 

 

 BCAA + Creatine zawiera aminokwasy rozgałęzione (leucyna, izoleucyna, walina) w idealnym stosunku 2:1:1 dodatkowo wzbogacone o monohydrat kreatyny. Aminokwasy BCAA stanowią ok. 35% aminokwasów egzogennych budujących białko mięśniowe oraz blisko 50% aminokwasów, które muszą być dostarczone z pożywieniem.  BCAA jest zalecany przy nadmiernym wysiłku fizycznym w szczególności dla sportowców uprawiających różne dyscypliny jako wspomaganie treningu rekreacyjnego i wyczynowego. BCAA + Creatine to skoncentrowane źródło aminokwasów rozgałęzionych, które budują ok. 1/3 masy mięśni szkieletowych, mają działanie antykataboliczne, jak również odgrywają istotną rolę w syntezie białka mięśniowego. Ludzki organizm nie jest w stanie ich sam syntetyzować, w związku z czym muszą być dostarczane z zewnątrz wraz z pokarmem.

 

 

 BCAA + Creatine jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób pragnących zwiększyć masę mięśniową oraz siłę bez przyrostu tkanki tłuszczowej. Jedna porcja (10g) BCAA zawiera aż 5 g aminokwasów rozgałęzionych w proporcjach 2:1:1. Działanie preparatu jest dodatkowo wzbogacone monohydratem kreatyny, który,ułatwia produkcję energii (ATP), nasila procesy anaboliczne i stymuluje wzrost białek mięśniowych, potęguje siłę skurczu mięśnia oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Działa wspomagająco w celu zwiększenia siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Polecany dla osób trenujących rekreacyjnie i wyczynowo wszystkie dyscypliny sportu.

 

 

 

 Dawkowani i sposób użycia BCAA + Creatine:
  • 1 porcję (10g - 1miarka) rozpuścić w 250ml wody.
  • Najlepiej stosować przed treningiem i po treningu.
 
 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię. 

 

 

 


Brak komentarzy klienta.