Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

BCAA 8:1:1 500 g UNS- suplement diety

BCAA 8:1:1 500 g UNS- suplement diety
 • Najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione (BCAA).
 • Potężna dawka aż 7,8 g L-leucyny w jednej porcji.

cena:89,00 zł

UNS

Brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 BCAA 8:1:1:

 • Najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione (BCAA).
 • Potężna dawka aż 7,8 g L-leucyny w jednej porcji.
 • Pobudza syntezę włókien mięśniowych.
 • Zwiększa siłę i wytrzymałość wysiłkową.
 • Aktywnie hamuje kataboliczny rozpad mięśni.

 

 

 BCAA 8:1:1 jest specjalistycznym suplementem diety zawierającym w swoim składzie najwyższej jakości aminokwasy rozgałęzione (BCAA), w którym leucyna w relacji do izoleucyny i waliny występuje w aż 8-krotnej przewadze masowej! Preparat dedykowany jest sportowcom wyczynowym i ćwiczącym rekreacyjnie, w celu poprawy masy, siły i wytrzymałości mięśni szkieletowych oraz przyspieszenia regeneracji powysiłkowej. 

 

 BCAA w organizmie człowieka występują przede wszystkim w tkance mięśniowej. W pracujących mięśniach zwłaszcza leucyna jest w pierwszej kolejności wykorzystywana jako źródło energii. Przy braku suplementacji organizm pozyskuje leucynę, z jej najbogatszego źródła jakim są mięśnie, podczas degradacji własnych białek, w trakcie przemian katabolicznych.

 

 

 BCAA 8:1:1 o zwiększonym udziale leucyny, podane przed treningiem i po jego zakończeniu, zostaną włączone w cykl glukozowo-alaninowy i zahamują rozpad białek.

 

 L-leucyna nie tylko hamuję katabolizm, ale dodatkowo pobudza syntezę białek w mięśniach. Jedną z jej najważniejszych właściwości jest, zdolność do zmiany odczytu genów w organizmie. Stymuluje także produkcję insuliny, jednego z najsilniejszych anabolików, która przyśpiesza wchłanianie aminokwasów do komórek mięśniowych. Dzięki temu posiada ona 10-krotnie większą zdolność pobudzania syntezy włókien mięśniowych niż każdy inny aminokwas. 

 

 

   Sposób użycia BCAA 8:1:1:

 • 1 porcję (3 miarki = 12,5 g) rozpuścić w 250 ml wody.
 • W dni treningowe - 1 porcja po treningu.
 • 1 porcja rano, po przebudzeniu.
 • Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

 

 

 

 

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Brak komentarzy klienta.