Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

BCAA X-CROSS 400 g UNS- suplement diety

BCAA X-CROSS 400 g UNS- suplement diety
  •  Suplement diety zawierający w swoim składzie BCAA wzmocniony solidną dawką beta-alaniny. 
  •  Wspomaga wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

cena:75,00 zł

UNS

Brak w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 BCAA X-CROSS: 

  • Suplement diety zawierający w swoim składzie BCAA wzmocniony solidną dawką beta-alaniny. 
  • Aktywnie hamuje katabolizm powysiłkowy.
  • Stymuluje rozwój nowych włókien mięśniowych.
  • Przyspiesza regenerację powysiłkową.
  • Wspomaga wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

 

 

 BCAA X-CROSS jest to specjalistyczny suplement diety zawierający w swoim składzie skoncentrowane źródło aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA): L-leucynę, L-izoleucynę i L-walinę w stosunku masowym 2:1:1, wzmocniony solidną dawką beta-alaniny. Preparat zaprojektowano z myślą o sportowcach wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie, w celu poprawy masy, siły i wytrzymałości mięśni szkieletowych oraz przyspieszenia regeneracji powysiłkowej.

 

 

 BCAA X-CROSS to minokwasy rozgałęzione (BCAA) należące do grupy najważniejszych aminokwasów w diecie sportowców i muszą być dostarczane z pożywieniem w odpowiedniej ilości.Brak suplementacji w okresie okołotreningowym może powodować nasilenie procesów katabolicznych i w efekcie rozpad tkanki mięśniowej, którego zadaniem jest wyrównanie niedoborów.

 

 BCAA od lat cieszą się zasłużonym powodzeniem wśród sportowców, przede wszystkim ze względu na sprawdzoną w praktyce skuteczność ich suplementacji, w rozbudowie beztłuszczowej masy ciała.

 

 Dodatek beta-alaniny w innowacyjnej formule BCAA X-CROSS, dodatkowo skutecznie zredukuje uczucie zmęczenia i wyraźnie zwiększy siłę mięśniową. Beta-alanina należy do tzw. β-aminokwasów i nie uczestniczy w budowaniu białek, w organizmie. Tworzy natomiast dipeptyd - karnozynę, która wykazuje udowodniony wpływ na poprawę wyników sportowych, a w szczególności wzrost siły mięśniowej.

 

 

   Sposób użycia BCAA X-CROSS:

  • Jedną porcję (2 miarki = 10 g) rozpuścić w 250 ml wody.
  • Jedną porcję spożywać przed jedną po treningu.

 

 

 

 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 

Brak komentarzy klienta.