Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

BCAA G-POWDER 600 g UNS - suplement diety

BCAA G-POWDER 600 g UNS - suplement diety
  • BCAA + Glutamina.
  • Realny wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

cena:79,00 zł

UNS

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 BCAA G-POWDER:

  • Połączona aktywność antykataboliczna.
  • Podwójny potencjał  anaboliczny.
  • Jeszcze szybsza regeneracja powysiłkowa.
  • Realny wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej.

 

 

  BCAA G-POWDER jest to specjalistyczny suplement diety, którego wyjątkowa aktywność wynika ze skoncentrowanego połączenia aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA): L-leucyny, L-izoleucyny i L-waliny w stosunku masowym 2:1:1, z potężną dawką L- glutaminy. Preparat ten zaprojektowano z myślą o sportowcach wyczynowych i ćwiczących rekreacyjnie, w celu poprawy masy, siły i wytrzymałości mięśni szkieletowych oraz przyspieszenia regeneracji powysiłkowej.

 

 

 W organizmie człowieka, dokładnie tak jak w UNS BCAA G-POWDER, zarówno BCAA jak i glutamina występują przede wszystkim w tkance mięśniowej, gdzie stanowią ponad 35% jej masy całkowitej. Najważniejsze, z punktu widzenia sportowca chcącego osiągać jak najlepsze efekty są dwa podstawowe obszary za które wspólnie odpowiadają BCAA i glutamina:

 

 

 

- ich skojarzone działanie anaboliczne, skutecznie wspiera wzrost tkanki mięśniowej,

- służą jako źródło energii dla pracujących mięśni, gdy zapasy glikogenu ulegają wyczerpaniu.  

 

 

 

BCAA nie tylko hamują katabolizm, ale dodatkowo pobudzają syntezę białek w mięśniach. Wpływają pośrednio na produkcję głównych hormonów anabolicznych, którymi są testosteron i insulina.

L- leucyna służy jako wewnątrzkomórkowy sygnalizator, zmieniający odczyt genów i włączający w organizmie stan anabolizmu, więc posiada ona 10-krotnie większą zdolność pobudzania syntezy włókien mięśniowych niż każdy inny aminokwas. 

Glutamina wykazuje potwierdzoną badaniami skuteczność, w zwiększaniu poziomu trzeciego z głównych hormonów anabolicznych - hormonu wzrostu GH. Niezależnie od wieku badanych już zaledwie 2 g glutaminy podawanej doustnie, zwiększyły ponad 4 krotnie poziom GH w porównaniu z placebo.

 

 

 Sposób użycia BCAA G-POWDER:

  • 1 porcję (2 ½ miarki = 12,5 g) rozpuścić w 250 ml wody.
  • W dni treningowe - 1 porcja przed treningiem i 1 porcja po treningu.
  • W dni nietreningowe - 1 porcja rano, przed posiłkiem.
  • Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. 

 

 

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

Brak komentarzy klienta.