Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

BCAA High Speed 600 g Trec Nutrition- suplement diety

BCAA High Speed 600 g Trec Nutrition- suplement diety
 • Leucyna, izoleucyna i walina w proporcjach 2:1:1
 • Wysokiej klasy, czysty surowiec
 • W formie bardzo smacznego napoju

cena:99,00 zł

Trec Nutrition

Dostępność: do 3 dni

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

Co dają BCAA?

 • Nasilają proces wzrostu suchej masy mięśniowej
 • Pomagają zredukować tkankę tłuszczową
 • Przyspieszają regenerację po treningu
 • Wspomagają działanie staków kreatynowych i kreatyny
 • Produkt zarówno dla osób budujących masę mięśniową, jak i tych, którzy stosują dietę redukcyjną!

 

Trec Nutrition BCAA High Speed

BCAA HIGH SPEED to najwyższej jakości suplement uzupełniający dietę w aminokwasy rozgałęzione. Dzięki zastosowaniu specjalnej technologii produkcyjnej uzyskano produkt instant o bardzo dobrej rozpuszczalności i doskonałym smaku.   

   

BCAA HIGH SPEED zawiera L-leucyne, L-walinę i L-izoleucynę w optymalnej dla organizmu proporcji 2:1:1. 

 

BCAA HIGH SPEED to preparat, który w formie smacznego napoju błyskawicznie uzupełnia poziom kluczowych aminokwasów egzogennych o rozgałęzionych łańcuchach bocznych.


BCAA – NIEZBĘDNE WSPOMAGANIE

BCAA to jedne z najważniejszych dla Twoich mięśni aminokwasów! Nie tylko wspomagają proces produkcji energii w czasie ćwiczeń, ale także opóźniają występowanie objawów zmęczenia. Aminokwasy rozgałęzione zabezpieczają mięśnie przed katabolizmem oraz indukują procesy anaboliczne prowadzące do ich wzrostu. To niezbędne składniki budulcowe, które organizm może również dowolnie dostosowywać do swoich potrzeb, przekształcając je w inne aminokwasy. Chociaż BCAA stanowią około 15% wszystkich aminokwasów budujących białka dostarczane w naszym pożywieniu, to jednak do ich wykorzystania niezbędny jest skomplikowany proces trawienia.

Co zatem zrobić, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych związane z intensywnym treningiem i zabezpieczyć potrzeby naszych mięśni? Najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie ich uzupełnianie w postaci skoncentrowanego suplementu. Tak podane aminokwasy BCAA wchłaniają się błyskawicznie i już po kilku minutach docierają za pośrednictwem krwioobiegu do naszych mięśni, czyli do miejsca swojego działania.


Sposób BCAA High Speed:

 • Jednorazową porcję preparatu ‒ 10 g (2 miarki) rozpuścić w 300 ml wody przy użyciu szejkera.
 • W zależności od zapotrzebowania stosować 1–2 porcji dziennie. 
 • W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. 
 • W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami.
   

Informacja żywieniowa 20 g / 10 g

Składniki aktywne  
L-Leucyna  6000,00 mg  /  3000,00 mg
L-Walina  3000,00 mg  /  1500,00 mg
L-Izoleucyna  3000,00 mg /  1500,00 mg
 
 
*Zalecanego Dziennego Spożycia

 

Uwaga:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących.

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię

Brak komentarzy klienta.