Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

Producenci



Newsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

AMINO X-CORE 300 tab. UNS- suplement diety

AMINO X-CORE 300 tab. UNS- suplement diety
 • Skoncentrowane aminokwasy oraz peptydy o wysokiej wartości biologicznej.
 • Silne działanie anaboliczne stymulujące włókna mięśniowe do wzrostu.

cena:89,00 zł

UNS

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 AMINO X-CORE:

 • Skoncentrowane aminokwasy oraz peptydy o wysokiej wartości biologicznej.
 • Silne działanie anaboliczne stymulujące włókna mięśniowe do wzrostu.
 •  Idealnie naturalne bez analogów chemicznych.
 • Skuteczna regeneracja powysiłkowa.

 

 

 UNS AMINO X-CORE jest profesjonalnym środkiem specjalnego przeznaczenia żywieniowego, zawierającym potężną dawkę aminokwasów. Dzięki innowacyjnej formule bazującej na specjalnej matrycy pełnowartościowych białek wzorcowych, przekazujemy w Państwa ręce produkt kompletny, o najwyższej biodostępności.

 

 

 Udowodniono, że suplementacja aminokwasami przed i po wysiłku fizycznym wpływała na procesy anaboliczne, podnosząc je aż o 41%!

 

 

 UNS AMINO X-CORE to wszystkie aminokwasy niezbędne dla skutecznego wspomagania profesjonalnego treningu fizycznego. Pochodzą one wyłącznie ze źródeł naturalnych, a nie analogów chemicznych, co jest gwarancją najwyższej jakość biologicznej jego formuły i wysokiej przyswajalności.

 

 

 UNS AMINO X-CORE zawiera solidną porcję aminokwasów rozgałęzionych (BCAA), które przeciwdziałają rozpadowi białek mięśni podczas wysiłku fizycznego oraz wspomagają ich syntezę powysiłkową. L-leucyna jest prekursorem testosteronu i stymuluje produkcję insuliny, dwóch najsilniejszych anabolików hormonalnych. Dzięki temu wykazuje ona 10-krotnie większą zdolność pobudzania syntezy włókien mięśniowych niż każdy inny aminokwas. 

 

 

 UNS AMINO X-CORE posiada wysokość awartość glutaminy i argininy w starannie dobranych proporcjach które wspólnie wspomagają wydzielanie hormonu wzrostu, insuliny, glukagonu, przez co zwiększa jednocześnie przyswajanie innych aminokwasów przez komórki mięśniowe.

 

 

   Sposób użycia UNS AMINO X-CORE:

 • Porcja dzienna: 12 tabletek.
 • 4 tabletki na czczo.
 • 4 tabletki przed treningiem.
 • 4 tabletki po treningu. 
 • Połknąć, obficie popijając wodą.

 

 

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.

 

 

 

Brak komentarzy klienta.