Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Olej Kokosowy Rafinowany 1 kg Real Pharm

Olej Kokosowy Rafinowany 1 kg Real Pharm
  • Najwyższej jakości rafinowany olej kokosowy. 

cena:25,00 zł

Real Pharm

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 Olej kokosowy rafinowany:

  • Alternatywa dla dotychczas wykorzystywanych tłuszczów.
  • Do przygotowywania potraw smażonych, gotowania, grillowania czy przygotowywania domowych wypieków.
  • Nie posiada charakterystycznego kokosowego aromatu.

 

 

 Olej kokosowy rafinowany stanowi doskonałą alternatywę dla dotychczas wykorzystywanych tłuszczów. Dzięki procesowi filtracji idealnie nadaje się on do przygotowywania potraw smażonych, gotowania, grillowania czy przygotowywania domowych wypieków, gdyż nie posiada charakterystycznego kokosowego aromatu.  

 

 

 Olej kokosowy rafinowany mimo procesowi filtracji i tak stanowi zdrową alternatywę dla innych tłuszczów tradycyjnie wykorzystywanych w naszych kuchniach.

 

 Podczas procesu rafinacji eliminowany jest z oleju kokosowego jego charakterystyczny smak i zapach. Jednocześnie olej niewiele traci na swoich właściwościach i idealnie sprawdza się także jako środek pielęgnujący skórę!

 

 

 

 

 Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię

Brak komentarzy klienta.