Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Flex Guard 375 g Trec Nutrition- suplement diety

Flex Guard 375 g Trec Nutrition- suplement diety
  • Wsparcie dla aparatu ruchu.
  • Poprawa mobilności i zakresu ruchów.

cena:63,00 zł

Trec Nutrition

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

 Flex Guard:

  • Wsparcie dla aparatu ruchu.
  • Poprawa mobilności i zakresu ruchów.
  • Kompleks składników budulcowych i łagodzących.

 

 

 Flex Guard to kompleksowy suplement diety, dostarczający hydrolizatu kolagenu, MSM, glukozaminy, L-proliny, Omega-3, chondroityny i kwasu hialuronowego

 

 

  Flex Guard zawiera również witaminę C, która pomaga w normalnej produk cji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki oraz kości. Produkt uzupełnia wapń, magnez i cynk, składniki mineralne, z których każdy potrzebny jest do utrzymania zdrowych kości. 

 

 

  Flex Guard polecany jest dla najciężej trenujących sportowców­, którzy znacznie częściej narażeni są na przeciążenia i kontuzje.

 

 

  Sposób użycia Flex Guard:

  • Jednorazową porcję preparatu – 15 g (2,5 miarki) rozpuścić w 200 ml wody.
  • Stosować 1 porcję dziennie, najlepiej na 30 min. przed posiłkiem.

 

 

 

 

  Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię.


Brak komentarzy klienta.