Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

close

ProducenciNewsletter

Więcej informacji

Koszty wysyłki

przelewpobranie
12 zł15 zł

Przesyłki realizuje kurier 

Zobacz ceny wysyłek zagranicznych

Joint Therapy Plus 45 tab. Trec Nutrition- suplement diety

Joint Therapy Plus 45 tab. Trec Nutrition- suplement diety

Kompleks naturalnych składników budulcowych wspierających płynną pracę stawów i chrząstek

cena:44,00 zł

Trec Nutrition

Dostępny do 5 dni

Zobacz więcej

Inne produkty z tej samej kategorii:

Preparat wzmacniajęcy i regenerujący przy kontuzjach stawów, nadwadze, intensywnym wysiłku i procesach starzenia

JAK DZIAŁA JOINT THERAPY PLUS?

 • Przywraca sprawność ruchową
 • Zmniejsza stany zapalne
 • Jest niezbędny w leczeniu kontuzji sportowych
 • Działa przeciwbólowo
 • Zapobiega powstawaniu zmian zwyrodnieniowych
 • Zapewnia odpowiednie smarowanie stawom
 • Jest stosowany w profilaktyce i leczeniu urazów wiązadeł, ściegien i stawów


POLECAMY OSOBOM, KTÓRE

 • intensywnie ćwiczą
 • ciężko pracują fizycznie
 • mają nadwagę
 • odczuwają dyskomfort i bóle spowodowane nieprawidłowym funkcjonowaniem stawów


JOINT THERAPY Plus suplement diety

Uszkodzenia aparatu ruchu powstają w procesie nadmiernej eksploatacji stawów co ma miejsce podczas intensywnych ćwiczeń, nadwadze, procesach starzenia albo źle wyleczonych kontuzji (zerwane więzadła, uszkodzone torebki stawowe itp.).

Główne zadanie preparatu JOINT THERAPY Plus polega na odbudowie i utrzymaniu w zdrowiu struktur tkanek aparatu ruchowego: więzadeł, torebek stawowych, chrząstek oraz kości.

Połączenie w preparacie JOINT THERAPY Plus aktywnych składników tj.: glukozaminy, chondroityny oraz ekstraktów roślinnych gwarantuje wielokierunkowe działanie wzmacniające cały układ stawowy.

 • GLUKOZAMINA - to naturalna substancja pobudzająca odbudowę chrząstki stawowej, wpływa na sprawniejsze funkcjonowanie stawów i zmniejszenie dolegliwości bólowych. Glukozamina zwiększa wydzielanie mazi stawowej, która nadaje twardość i sprężystość chrząstkom.
 • SIARCZAN CHONDROITYNY - jest podstawowym składnikiem kości. Ma ogromny wpływ na wytrzymałość i sprawność stawów - zwiększa odporności zarówno chrząstki, jak i kości na mikro urazy. Kolagen jest podstawowym białkiem w naszym organizmie, składnikiem ścięgien, stawów i chrząstek. Tworzy zewnętrzną część tkanki łącznej. Dzięki właściwościom wiązania w sobie wody działa jak struktura hydrostatyczna co pozwala zachowywać się jej jak gąbka i amortyzować ruchy kości co zmniejsza bóle stawów i pozwala na prawidłową ich pracę.
 • BOSWELLIA SERRATA oraz TURMERIC - to wyciągi roślinne o działaniu przeciwzapalnym oraz antyoksydacyjnym. Działanie ich polega na obniżaniu poziomów histaminy w ustroju, która jest jednym z mediatorów (pośredników)powstawania stanów zapalnych zarówno miejscowych jak i ogólnoustrojowych.


JOINT THERAPY Plus szczególnie polecana jest osobom intensywnie ćwiczącym, odczuwającym dyskomfort i bóle spowodowane nieprawidłowym funkcjonowaniem stawów, w starszym wieku.

STOSOWANIE
Preparat JOINT THERAPY Plus należy stosować przez okres co najmniej 6-8 tygodni, aby nastąpiła regeneracja chrząstek i istotnie zmniejszyły się uszkodzenia oraz dolegliwości bólowe. Stosowanie systematycznie preparatu JOINT THERAPY Plus, przywraca sprawność ruchową w sposób całkowicie naturalny i bez skutków ubocznych.

SPOSÓB UŻYCIA:

 • 3 razy dziennie po 1 tabletce podczas posiłku
 • Preparat popić 200 ml płynu.
 • Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.


Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu w temp. 15-30 C w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Uwaga!
Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących

SKŁAD PRODUKTU: patrz obrazek

 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Stosować jedynie jako uzupełnienie diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem zapoznaj się z treścią polskiej etykiety, która zawiera zalecenia i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania i przechowywania produktu. Suplementy diety i środki specjalnego przeznaczenia żywieniowego posiadają aktualną datę przydatności do spożycia nie krótszą niż 3 miesiące. Data przydatności do spożycia znajduje się na spodzie lub boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed światłem. Niektóre produkty mogą zawierać fenyloalaninę i nie mogą być spożywane przez osoby chore na fenyloketonurię

Brak komentarzy klienta.